Assassin's Creed Mirage'in çıkış tarihi 12 Ekim'den 5 Ekim'e çekildi, oyun 1 hafta erken çıkacak

Son düzenleme:
329 lirayken almadığıma hafif pişman olsam da daha doğrusu alıp geri verdim sebepsiz yere. Beklentimi bayağı düşük tutuyorum ama Ekim'e kadar neden uzattılar hala çözemedim. Oyun bitmişken sen hangi firmayla yarışa girmeyi düşünürsün aklım almadı. Ekim dediğin top class oyunların çıktığı periyot değil mi ben mi yanlış biliyorum. Haftaya çıksa deli gibi oynanır Starfield çıkana kadar ama yok Ubisoft yanlış ligde zorluyor şansını.

Oyun çıktığı gün Ubisoft Plus'a gelecek oradan oynarsınız.

@NotAKnightAnymore hocamın açmış olduğu konuya bakabilirsiniz. Ubisoft+'a(Plus) Xbox ve PC için 7 günlük deneme sürümü geldi, tekli 21 Haziran'da
Oyun çıktığı gün Ubisoft Plus'a gelecek oradan oynarsınız.

@NotAKnightAnymore hocamın açmış olduğu konuya bakabilirsiniz. Ubisoft+'a(Plus) Xbox ve PC için 7 günlük deneme sürümü geldi, tekli 21 Haziran'da sona eriyor

sona eriyor
Ubi+ ülkenizde desteklenmiyor diyordu en son baktığımda şimdi bu deneme sürümünü kaçırdık ama normal game pass olarak alıp full surum mirage oynayabiliriz yani öyle mi ? Ubisoft hesabımıza ilerlememiz kaydoluyor değil mi ?

Ubi+ ülkenizde desteklenmiyor diyordu en son baktığımda şimdi bu deneme sürümünü kaçırdık ama normal game pass olarak alıp full surum mirage oynayabiliriz yani öyle mi ? Ubisoft hesabımıza ilerlememiz kaydoluyor değil mi ?
Game Pass alarak değil. Ubi+ Türkiye'de hâla yok fakat Xbox aracılığı ile üyeliğe erişip satın alabiliyorsunuz ve Türkiye'de kullanabiliyorsunuz. Merak etmeyin, sitede sadece Xbox'ta geçerli yazmasına rağmen PC'de de Ubisoft Connect uygulaması aracılığı ile kullanılabiliyor. Bizzat kendim satın alıp denedim.

Game Pass alınca Ubi+ gelmiyor. Üyeliğin aylık 180TL ücreti var.

Ubi+ ülkenizde desteklenmiyor diyordu en son baktığımda şimdi bu deneme sürümünü kaçırdık ama normal Game Pass olarak alıp Full surum Mirage oynayabiliriz yani öyle mi? Ubisoft hesabımıza ilerlememiz kaydoluyor değil mi?
Xbox'ın sitesinden Ubisoft Plus üyeliği alacaksınız Game Pass almanıza gerek yok.

ubisoft ilerlemeniz kaydoluyor.

Geri
Yukarı