Assassin's Creed Mirage'in çıkış tarihi 12 Ekim'den 5 Ekim'e çekildi, oyun 1 hafta erken çıkacak

Buralardayım ve yaptığımın yorumun da arkasında duruyorum. Bizleri şaşırtan bir oyun olmayacak.
Kimse şaşırmayı beklemiyor. Firma da şaşırtma amacı yok zaten. İlk planda AC: Valhalla'nın DLC'si olarak çıkacaktı sonradan ayrı bir oyun yaptılar. Adı var diye milletin dilinde, yoksa kimsenin şaşırtmasını beklediği yok.

@elonoğlu DLC tadında olabilecek oyunu ayrı bir oyun olarak çıkartıp $60-70 gibi fiyat istemesini de biliyorlar ama. Gerçi Ubisoft fanboylarına ne desen boş, bu durumu kendileri kabulleniyor. Yapacak bir şey yok.

Ben AC'nin yeni gittiği yolu beğeniyorum. Bence oyunu RPG'ye ve açık dünyaya çevirmeleri son derece doğru karar. Şimdi de insanlar eski tip bir AC oyunu istediği için Mirage'yi yapmışlar. Bakalım, nasıl olacağını bende merak ediyorum. Bence güzel olacaktır.

Sanki bu sefer tutacak gibi ama insanların Ubisoft ön yargısından dolayı pek bir şey olmaz.
Bu oyun için insanların ön yargısı yoktu. Sonradan Ubisoft'un yayınladığı şeyler yüzünden ön yargı oluşmaya başladı.

@elonoğlu DLC tadında olabilecek oyunu ayrı bir oyun olarak çıkartıp $60-70 gibi fiyat istemesini de biliyorlar ama. Gerçi Ubisoft fanboylarına ne desen boş, bu durumu kendileri kabulleniyor. Yapacak bir şey yok.
Emeği düşük de olsa her firma ücretini yüksek keser. Ben 350₺ den aldım yaklaşık 13$ dan almış oldum. şu an ise 850₺ EpicGames de o da yaklaşık 31,50$ yapıyor. Fanboy değilim. Sevdiğim oyunu oynarım. Bildiğim bilgiyi paylaşırım. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Bildiğiniz bilgiyi paylaşın, sevdiğiniz oyunu da oynayın. Sadece size bir soru sormak istiyorum ve bunu tarafsız olarak cevaplayın. Oyunda farklı içerikler görmek istemiyor musunuz? Hep aynı içerikleri görmekten sıkılmadınız mı? Hep aynı içeriklere dünya kadar para ödüyorsunuz. Millete CoD fanboyu diye sallıyorsunuz da siz neden hep aynı oyunları oynuyorsunuz?

@NotAKnightAnymore Ubisoft'un sonradan yayınladığı şeyleri hatırlayabilir misiniz? Oyundan hiçbir şekilde beklentim yoktu da yayınladıkları şeyleri de unuttum.
Forumda hem benim hem de @Nurullahkzlkya hocamın paylaştığı bir sürü şey var. Mesela şu iki konu "Köklere dönüş" isteyenlerin hoşuna gitmeyen konular:

Geri
Yukarı