Assassin's Creed Odyssey 1.5.4 Türkçe Yama

Hocam indirdiğin rarın içindekileri oyunun kurulu olduğu klasöre attıktan sonra "ACOD_kur" yazana çift tıkla. Yamayı kurmamışsın. Çift tıklayınca bir komut sistemi ekranı açılacak biraz bekle yama kurulunca yama başarıyla kuruldu yazacak. Oyun türkçe olmuş olacak. Ama rarın içindeki dosyaların hepsini atman lazım oyunun kurulu olduğu klasöre yoksa çöker oyun hatırlatayım.

Hocam aynı dediğiniz gibi yaptım hâlâ olmadı, Discord'um Weisa#8753. eklerseniz konuşma üzerinden yayın açarak gösterebilirim.

Hocam ben yaptım dediklerinizi 3 saniye sürdü kurulum işe yaramadı

Aynen yaptınız mı hocam dediklerimi ? RAR'ın içindekilerin hepsini oyunun kurulu olduğu klasöre atıp ACOD_kur yazana çift tıklayacaktınız.
Hocam ben yapamadım, Dosya bulunamadı tarzı bir hata veriyor. Yardımcı olabilirmisiniz?

Yamayı indirdikten sonra ne yaptığınızı tek tek söyleyebilir misiniz? Nerede sıkıntı olduğunu daha rahat anlarız.

RAR dosyasının içindeki her şeyi sürükleyip Assassin's Creed Odyssey dosyasına atıyorum sonrasında ACOD_kur.exe dosyasına çift tıklıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…