Assassin's Creed Odyssey 1.5.4 Türkçe Yama

@Kaday Tegin öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Belirttiğin videodaki gibi her şeyi yaptım fakat oyunum çöküyor, sanırım bu sorun yamadan değil de benim bilgisayarımda. Nasıl çözüleceğini bilmiyorum.
Hocam çökme sorunu bilgisayarla alakalı değil ben de ilk kurduğumda aynı sorunu yaşamıştım. Bende şöyle düzeldi
- Yamayı kaldırdım
- Ubisoft Connectten dosya bütünlüğü doğrulama yaptım ( 2 Gb dosya indi )
- Oyuna 1 kere girip çıktım
- Yamayı kurdum
Bu şekilde yaptım çökme sorunum kalktı.

Hocam çökme sorunu bilgisayarla alakalı değil ben de ilk kurduğumda aynı sorunu yaşamıştım. Bende şöyle düzeldi
- Yamayı kaldırdım
- Ubisoft Connectten dosya bütünlüğü doğrulama yaptım ( 2 Gb dosya indi )
- Oyuna 1 kere girip çıktım
- Yamayı kurdum
Bu şekilde yaptım çökme sorunum kalktı.
hangi yamayı kurdunuz?

hangi yamayı kurdunuz?
Sadece elimde ana oyun olduğu için ana oyun yazan çeviriyi indirdim. Oyunun kendisini steam veya epic değil Ubisoft Connectten indirmeniz lazım

Sadece elimde ana oyun olduğu için ana oyun yazan çeviriyi indirdim. Oyunun kendisini steam veya epic değil Ubisoft Connectten indirmeniz lazım
aynen

ciddi misiniz ya ben direkt epicten indiriyordum, ondan mı çöküyormuş?
peki ne yapmam gerekir? oyunu silip tekrar mı yükleyeyim yoksa bilindik bir taktik var, dosyaları bir yere kaydederims sonrasında ubisoftta indirmeye başlattıktan sonra durdurur programı kapatırım ve dosyaları indirdiği dosyaların içine atarım, sonrasında oyun doğrulama yaparım. ne diyorsunuz buna?

Son düzenleme:
ciddi misiniz ya ben direkt epicten indiriyordum, ondan mı çöküyormuş?
peki ne yapmam gerekir? oyunu silip tekrar mı yükleyeyim yoksa bilindik bir taktik var, dosyaları bir yere kaydederims sonrasında ubisoftta indirmeye başlattıktan sonra durdurur programı kapatırım ve dosyaları indirdiği dosyaların içine atarım, sonrasında oyun doğrulama yaparım. ne diyorsunuz buna?
Ben en başından beri oyunu uplay üzerinden indirin demeye çalışıyordum ama kendimi ifade edememişim. Hangi yöntemi uygulayacağınız size kalmış ama kesin bir şey var oyunu ubisoft connect üzerinden indirmelisiniz. Benim bildiğim başka çözüm yok.

Hocam dediğiniz siteden dosyayı indirip en baştaki iki nokta dahil tüm dosyaları oyunun içine attım, ama oyuna girdiğimde çalışmıyor oyun hâlâ İngilizce, ne yapabilirim? (oyunun klasörünü Uplay'den açtım, oyunlar> AC odyssey> özellikler> klasör aç)

Geri
Yukarı