Assassin's Creed Odyssey darboğaz

İşletim sistemi
Windows 10

Zeus47

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, 2 gün önce Assassin's Creed Odyssey Epic'ten satın aldım. Bir hevesle oyuna girdim ama hevesim kursağımda kaldı. Oyunda darboğazla karşılaştım. Başka oyunlarda dorbağaz olmazken bu oyunda olması bayağı üzdü beni. Bu konu hakkında yardımlarınız talep ediyorum.

Ekte verdiğim NBA2K21 Ultra ayarlardaki değerler(örnek)
412jbej.jpeg

Bu da Assassin's Creed Odyssey değerleri:

r6161hr.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
AC oyunları fazla işlemci kullanıyor, üstüne bir de 8 GB RAM kullanıyorsan durum daha da kötü, RAM yetersizliğinden GPU kullanımı düşüyordur.

Arkadaşlar merhabalar, 2 gün önce Assassin's Creed Odyssey Epic'ten satın aldım. Bir hevesle oyuna girdim ama hevesim kursağımda kaldı. Oyunda darboğazla karşılaştım. Başka oyunlarda dorbağaz olmazken bu oyunda olması bayağı üzdü beni. Bu konu hakkında yardımlarınız talep ediyorum.

412jbej.jpeg

r6161hr.jpeg
1622142356534.png

412jbej.jpeg

r6161hr.jpeg
NBA oynunda değerler normal bence.
AC içinse oyun bu kadar kullanıyordu bildiğim kadarı ile optimizasyonu ile ilgili.

Geri
Yukarı