Assassin's Creed Odyssey ekran takıldı

beyazlale

Centipat
Daha fazla  
Assassin's Creed'e gireyim dedim göreve gidiyorken ekran takıldı sonra çıktım yine takıldı çözümünü bilen var mı?

1689768011259.png

Assassin's Creed'e gireyim dedim göreve gidiyorken ekran takıldı sonra çıktım yine takıldı çözümünü bilen var mı?

Eki Görüntüle 1868269
Odyssey oynarken bende de birkaç kez aynı yerde takılma veya kapanma oldu olayı tam hatırlamıyorum ama tam gece olacağı zaman yapıyordu bu işi. Aynı yerde birkaç kez olunca uyutup sabah devam ediyordum geçiyordu. Çok saçma bir şey ama deneyin belki aynı şekilde işe yarar.

Ben açmadım onu skills kısmından zamanı ilerletebileceğim başka bir yol var mı?
O açılan bir skill miydi hatırlayamadım hocam şimdi. Bir tuşa basınca meditasyon mu yapıyordu yoksa uyuyor muydu hatırlamıyorum ama gece-gündüz oluyordu. Onun dışında bir yol var mı bilmiyorum. Ama başıma geldiği için gece olunca oyun çökmesi olduğunu çok net hatırlıyorum.

O açılan bir skill miydi hatırlayamadım hocam şimdi. Bir tuşa basınca meditasyon mu yapıyordu yoksa uyuyor muydu hatırlamıyorum ama gece-gündüz oluyordu. Onun dışında bir yol var mı bilmiyorum. Ama başıma geldiği için gece olunca oyun çökmesi olduğunu çok net hatırlıyorum.

Skill değilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı