Assassin's Creed Odyssey görev panoları

Hocam oyunda kesinlikle şu görevden önce kayıt al dediğiniz oyunun sonunu çok etkileyen bir seçim var mı? Kötü sona gidersem eğer en azından bir dönüş noktam olsun.
Oyunun finalini doğrudan değiştiren seçim yok. Sadece finaldeki sahnede kaç tane karakterin gözüküp gözükmeyeceği değişiyor. O tarz seçimlerden bahsedersem spoiler yersin. Sadece eğer o masa da herkesi görmek istiyorsan şansın olduğu sürece hikâyede kimseyi öldürme.

Oyunun finalini doğrudan değiştiren seçim yok. Sadece finaldeki sahnede kaç tane karakterin gözüküp gözükmeyeceği değişiyor. O tarz seçimlerden bahsedersem spoiler yersin. Sadece eğer o masa da herkesi görmek istiyorsan şansın olduğu sürece hikâyede kimseyi öldürme.
Tamamdır reis sağolasın :)

Reis oyunu bitirdim. Akşam yemeğinde masada 5 kişi vardı. Çok kayıp vermiş miyim?

Son düzenleme:
Reis oyunu bitirdim. Akşam yemeğinde masada 5 kişi vardı. Çok kayıp vermiş miyim?
Sen, kardeşin, annen, baban, babanın üvey evladı(Kefalonyadan çıktığında gittiğin ilk yerde konuşmuştun.) isimle sayarsak Myrinne, Nikolaus, Deimos, Stentor ve kendin. O masada olmalı. 5 kişi demişsin bende 5 kişi saydım. Yani en iyi sonu almışsın. O masa da sadece sende olabiliyorsun seçimlerine göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı