Çözüldü Assassin's Creed Odyssey kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Looqo

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Assassin's Creed Odyssey adlı oyunu açıp ilk dövüş sahnesini oynamaya çalışırken birden kapanıyor. Hiçbir hata da vermiyor. Sistemim: AMD Ryzen 5 2600, Galax GTX 1070, 16 GB RAM. Processmonitör ile aldığım kayıt linkte eklidir. Logfile

Çözüm
C:\Users\mali_\AppData\Local\Temp\Ubisoft\Minidump_15588671.dmp

Üstteki dosyayı paylaşın. Ayrıca konuyu bıraktığım zamandan farklı bir kullanıcı adı kullanıyorsunuz sistemde, temiz kurulum mu yaptınız?
Sorunu çözdüm MSI Afterburner ile Memory ve Coreclock hızlarını biraz düşürdüm ve sorunsuz oynayabiliyorum. Sorun fabrika çıkışı overclocklu olmasından kaynaklanıyor sanırım kartımın.
Oyuna ilk başladığım zaman ben de yaşıyordum o sorunu. Uzun zaman geçti ama grafik ayarlarından ''tam ekran'' yerine ''pencere içi tam ekran'' yani orijinal dilde ''borderless'' seçeneği ile düzelmişti diye hatırlıyorum. Belki tersi de olabilir.

Oyuna ilk başladığım zaman ben de yaşıyordum o sorunu. Uzun zaman geçti ama grafik ayarlarından ''tam ekran'' yerine ''pencere içi tam ekran'' orijinal dilde ''borderless'' seçeneği ile düzelmişti diye hatırlıyorum. Belki tersi de olabilir.
Bu çözüm işe yaramadı maalesef.

Sorun ekran kartınızda gibi, sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncelleyin.
Ayrıca hep aynı yerde mi oluyor, başka yerde de oluyor mu? Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı da deneyebilirsiniz.

Tamamdır deneyeyim.
Ayrıca hep aynı yerde mi oluyor, başka yerde de oluyor mu? Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı da deneyebilirsiniz.
Maalesef, DDU ile kaldırıp güncellemek işe yaramadı. Evet %90 o anda gidiyor.

Son düzenleme:
Dosya doğrulamayı denediniz mi peki? Ayrıca şu dosyayı paylaşın.

C:\Users\Mehmet Ali\AppData\Local\Temp\Ubisoft\Minidump_13964156.dmp

Bu da olabilir:
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\logs\aux_r1_log.txt

Dosya doğrulamayı denediniz mi peki? Ayrıca şu dosyayı paylaşın.

C:\Users\Mehmet Ali\AppData\Local\Temp\Ubisoft\Minidump_13964156.dmp

Bu da olabilir:
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\logs\aux_r1_log.txt
Evet. Dosya doğrulamayı denedim herhangi bir sorun yok.
"C:\Users\Mehmet Ali\AppData\Local\Temp\Ubisoft\Minidump_13964156.dmp" Bu konumda gizli veya görünür herhangi bir öğe yok.
"aux_r1_log.txt" içerisinde herhangi bir log yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı