Çözüldü Assassin's Creed Odyssey kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Looqo

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Assassin's Creed Odyssey adlı oyunu açıp ilk dövüş sahnesini oynamaya çalışırken birden kapanıyor. Hiçbir hata da vermiyor. Sistemim: AMD Ryzen 5 2600, Galax GTX 1070, 16 GB RAM. Processmonitör ile aldığım kayıt linkte eklidir. Logfile

Çözüm
C:\Users\mali_\AppData\Local\Temp\Ubisoft\Minidump_15588671.dmp

Üstteki dosyayı paylaşın. Ayrıca konuyu bıraktığım zamandan farklı bir kullanıcı adı kullanıyorsunuz sistemde, temiz kurulum mu yaptınız?
Sorunu çözdüm MSI Afterburner ile Memory ve Coreclock hızlarını biraz düşürdüm ve sorunsuz oynayabiliyorum. Sorun fabrika çıkışı overclocklu olmasından kaynaklanıyor sanırım kartımın.
Temp klasörü temizlendiyse normal. Böyle bir temizleme yapmayın, CCleaner gibi bir program kullanıyorsanız da kaldırın. Sonra yine oyun çöktüğü zaman ilk dosyayı (veya farklı bir versiyonunu) bulup paylaşırsınız.

Temp klasörü temizlendiyse normal. Böyle bir temizleme yapmayın, CCleaner gibi bir program kullanıyorsanız da kaldırın. Sonra yine oyun çöktüğü zaman ilk dosyayı (veya farklı bir versiyonunu) bulup paylaşırsınız.
AC Odyssey

- Ekran kartım NVIDIA, FreeSync destekli monitörüm vardır ve bu özelliği kapalıdır.
- Memtest86 ile RAM testi yapılmıştır herhangi bir hata çıkmamıştır.
- Xbox Overlay kapalıdır.
- NVIDIA Overlay kapalıdır.
- Steam Overlay kapalıdır.
- MSI Afterburner kurulu değildir.
- Sistem özellikleri msinfodan alınıp paylaşılmıştır. ( Ryzen 5 2600, 16 GB RAM, GTX 1070, 500 GB SSD.)
- Processmonitör raporu paylaşılmıştır.
- Hata kayıtları paylaşılmıştır.
- DDU ile driver silme işlemi yapılıp en son driver kurulmuştur.
- Daha öncesinde sorunu çözülmeyince format atılmıştır. Format sonrası sorun devam etmektedir.
- OCCT ile 3D testi 5 dk yapılmıştır ve paylaşılmıştır.
- OCCT ile VRAM testi 6 Iteration yapılmıştır ve paylaşılmıştır.

Üstteki dosyayı paylaşın. Ayrıca konuyu bıraktığım zamandan farklı bir kullanıcı adı kullanıyorsunuz sistemde, temiz kurulum mu yaptınız?

Sorunu çözdüm MSI Afterburner ile Memory ve Coreclock hızlarını biraz düşürdüm ve sorunsuz oynayabiliyorum. Sorun fabrika çıkışı overclocklu olmasından kaynaklanıyor sanırım kartımın.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı