Assassin's Creed: Odyssey Runtime Error hatası

Doğru. Aslında dosyada göze çarpan bir şey yok. Yine de kontrol etmesi için yapmasını istemiştim.

Konuda ilk başta hatanın tam olarak ne olduğu belirtilmemişti. Direkt dosya paylaşılınca insan otomatik olarak hatayı DLL dosyalarında arayabiliyor.

C++ Runtime hatası spesifik olarak bir konuma işaret etmediği sürece ya istemci kaynaklı bir sorun oluyor ya da aile koruması yüzünden sorun çıkarıyor. Eğer bir konuma işaret ediyorsa durum farklı olabiliyor. Mesela Rivatuner, MSI Afterburner gibi yazılımlar da bu hataya sebebiyet verebiliyor. Raporda bu yazılımlara ait girdi göremediğim için sorunun bundan dolayı kaynaklandığını düşünmüyorum açıkçası.

Konuda ilk başta hatanın tam olarak ne olduğu belirtilmemişti. Direkt dosya paylaşılınca insan otomatik olarak hatayı DLL dosyalarında arayabiliyor.

C++ runtime hatası spesifik olarak bir konuma işaret etmediği sürece ya istemci kaynaklı bir sorun oluyor ya da aile koruması yüzünden sorun çıkarıyor. Eğer bir konuma işaret ediyorsa durum farklı olabiliyor. Mesela RivaTuner, MSI Afterburner gibi yazılımlar da bu hataya sebebiyet verebiliyor. Raporda bu yazılımlara ait girdi göremediğim için sorunun bundan dolayı kaynaklandığını düşünmüyorum açıkçası.

Microsoft Visual C++ Runtime Library 22.05.2024 21_13_13.png

Bir şeyler indirmeye çalışıyor hata veriyor Ubisoft'tan girdim denedim dosyaları doğruluyorum onarılması gereken dosya var diyor onar diyorum bir şey indirmeye çalışıyor ama indiremiyor sonra bu hata geliyor.

Başlat -> çalıştır (ya da Windows tuşu+R) dedikten sonra %localappdata% yazın ve çıkan pencerede Ubisoft Game Launcher klasörünü bulun ve yedeğini alın. Yedekledikten sonra orijinal dosyayı bulunduğu konumdan silin. Sildikten sonra tekrar deneyin bakalım.

Bu işlem işe yaramayacak olursa; Program Files (x86) klasörüne girip Ubisoft -> Ubisoft Game Launcher klasörüne girin ve uninstall deyin. Sildikten sonra Ubisoft Connect'in en son sürümünü indirip yine deneyin.

Başlat -> çalıştır (ya da Windows tuşu+r) dedikten sonra %localappdata% yazın ve çıkan pencerede Ubisoft Game Launcher klasörünü bulun ve yedeğini alın. Yedekledikten sonra orijinal dosyayı bulunduğu konumdan silin. Sildikten sonra tekrar deneyin bakalım.

Bu işlem işe yaramayacak olursa; program files (X86) klasörüne girip Ubisoft -> Ubisoft Game Launcher klasörüne girin ve uninstall deyin. Sildikten sonra Ubisoft Connect'in en son sürümünü indirip yine deneyin.

İkisine de denedim ama olmadı 2.ciyi denedikten sonra hata vermeden kapandı tekrar tıkladım yine aynı hatayı verdi.

Muhtemel. Hem onu hem de Ubisoft Connect uygulamasını sonlandırıp tekrar açmayı dener misiniz?

Düzenleme: Şimdi baktım da bu uygulama o hata ile alakalı değilmiş. Dediğim işlemi göz ardı edebilirsiniz. Farklı çözümler arayacağız.

Denedim ama olmadı Epic'e girmeden direk ubisofta girmeye çalışıyorum direk açılıştada veriyor.

Revo Uninstaller ile Ubisoft Connect'i tamamen (dosya kalıntısı bırakmayacak şekilde) silip tekrar kurun. Bu işlemden önce ayrıyeten oyunu da silin ve istemciyi kurduktan sonra oyunu satın aldığınız platformdan indirip tekrar kurun.

Direkt açılışta hata veriyorsa istemci kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Revo Uninstaller ile Ubisoft Connect'i tamamen (dosya kalıntısı bırakmayacak şekilde) silip tekrar kurun. Bu işlemden önce ayrıyeten oyunu da silin ve istemciyi kurduktan sonra oyunu satın aldığınız platformdan indirip tekrar kurun.

Direkt açılışta hata veriyorsa istemci kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Şimdi de böyle bir sorunla karşılaştım.

Dosya Ekleri

• Assassin's Creed® Odyssey yükleniyor 22.05.2024 22_38_21.png
    Assassin's Creed® Odyssey yükleniyor 22.05.2024 22_38_21.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı