Çözüldü Assassin's Creed Odyssey "Sürücü zaman aşımı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LEONİDAS.313

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Oyunda bir kale var, genelde oraya gidince bu şekilde hata alıyorum. Yardım edebilirseniz çok mutlu olurum.

offf.png

offf.png

Bir de bu var.

of.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözümünü bulduğunda paylaşırsan çok sevinirim. İyi günler.

Kardeşim galiba buldum. Yani ben bulmadım da çözülmüş başlıklara baktım. İki kişi bu yolla çözdüğünü söylüyordu. Bende denedim ve bir saattir oynuyorum, herhangi bir problem olmadı. AMD'nin 20.12.1 sürümünü indirip kurdum AMD'nin sitesinden ve herhangi bir problem yok. FPS düşüklüğü de olmadı. En azından bu oyunda olmadı. Daha denemedim Valorant'ı falan. Benim ekran kartımla uyumlu değil diye biliyordum. Bu sürümü indirdim. Yine de o riski göze aldım, bir problem çıkmadı. Bilirkişiden destek alırsan daha iyi olur çünkü bir problem oluşursa, ki oluşmaz diye düşünüyorum, sorumlusu ben olmayayım.
Türkçe yama yaptın mı? Diğer konulara baktım, çoğunluğu sürücüyü DDU ile kaldırarak eski sürücüleri yüklemiş sorunu çözülenler olmuş.

Evet ben de o şekilde çözdüklerini gördüm fakat o sürücüler benim ekran kartımla uyumlu olmadıgı için indirmiyorum. Türkçe yama yapmadım

Çözümünü bulduğunda paylaşırsan çok sevinirim. İyi günler.

Kardeşim galiba buldum. Yani ben bulmadım da çözülmüş başlıklara baktım. İki kişi bu yolla çözdüğünü söylüyordu. Bende denedim ve bir saattir oynuyorum, herhangi bir problem olmadı. AMD'nin 20.12.1 sürümünü indirip kurdum AMD'nin sitesinden ve herhangi bir problem yok. FPS düşüklüğü de olmadı. En azından bu oyunda olmadı. Daha denemedim Valorant'ı falan. Benim ekran kartımla uyumlu değil diye biliyordum. Bu sürümü indirdim. Yine de o riski göze aldım, bir problem çıkmadı. Bilirkişiden destek alırsan daha iyi olur çünkü bir problem oluşursa, ki oluşmaz diye düşünüyorum, sorumlusu ben olmayayım.

Çözüm
Merhaba, sorunu galiba ben de çözdüm. Ekran kartım (RX580). 20.8.3 eski sürümünü yükledim. RX580'nin değil ama nedense bir problem yaşamadım. Direkt AMD 20.8.3 driver indir yazıp indirdim. Bir sıkıntı olmadı. Uyumlu mu değil mi, bakmadım bile :D Neyse, sonra 5 saat aralıksız oynadıktan sonra merak edip baktım, ekran kartımla uyumluymuş. Mutluyum, umarım bir şey olmaz. Bugün heyecandan sana yazmayı unuttum, kusura bakma :D

Merhaba sorunu galiba bende çözdüm. Ekran kartım (RX580) 20.8.3 eski sürümünü yükledim RX580'nin değil ama nedense bir problem yaşamadım direk AMD 20.8.3 driver indir yazıp indirdim bir sıkıntı olmadı. 5saat aralıksız oynadım. Mutluyum umarım bir şey olmaz. Bugün heyecandan sana yazmayı unuttum kusura bakma :D

Sorunu çözdüğüne sevindim ben de çözdüğüm için çok mutluyum gerçekten 😃 iyi oyunlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı