Assassin's Creed Odyssey Türkçe yama önerisi

Oldu hocam çalıştı.
Hocam selamlar. Bir çok yama denedim ama hepsi çökmeye neden oldu. Rica etsem kurulum konusunda yardımcı olabilir misiniz ? Bu konular hakkında biraz tecrübesizim.

Düzenleme:
Yukarıdaki yamaları da denedim arkadaşlar. Maalesef çökmeye sebep oluyor. Güncel bir yama sanırım bulamayacağız.

Son düzenleme:
Hocam selam. Birçok yama denedim ama hepsi çökmeye neden oldu. Rica etsem kurulum konusunda yardımcı olabilir misiniz? Bu konular hakkında biraz tecrübesizim.

Düzenleme:
Yukarıdaki yamaları da denedim arkadaşlar. Maalesef çökmeye sebep oluyor. Güncel bir yama sanırım bulamayacağız.

Hocam yani önce değiştireceğiniz. Dosyaları yedekleyin sonra bu linkteki nasıl kurulacağı yazıyor onları yapın çalışır bende ilkinde çalıştı.

Hocam yani önce değiştireceğiniz. Dosyaları yedekleyin sonra bu linkteki nasıl kurulacağı yazıyor onları yapın çalışır bende ilkinde çalıştı.
Hocam dlcli olanı indirdim şimdi. Yukarda bir arkadaş ACO_TR_v153.bat sonrasında ACO_TR156DLC1234.exe'yi çalıştırın demiş ancak dosyanın içindeki kurulum yazısında ACO_TR_v153.bat kurulduktan sonra oyunu direkt açın diyor. Siz nasıl bir yol izlediniz ? Kurulumu yapmadan önce sizin nasıl yaptığınızı öğrenmek istiyorum bıkkınlık geldi dosya doğrulamaktan :)

Hocam DLC'li olanı indirdim şimdi. Yukarıda bir arkadaş ACO_TR_v153.bat sonrasında ACO_TR156DLC1234.exe'yi çalıştırın demiş ancak dosyanın içindeki kurulum yazısında ACO_TR_v153.bat kurulduktan sonra oyunu direkt açın diyor. Siz nasıl bir yol izlediniz? Kurulumu yapmadan önce sizin nasıl yaptığınızı öğrenmek istiyorum bıkkınlık geldi dosya doğrulamaktan :)

Hocam ben animusu indirdim isterseniz siz de onu indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı