Assassin's Creed Odyssey Ubisoft hesabını bağlayınca DLC'ler aktif olur mu?

TuncayKrblt

Hectopat
Halihazırda Ubisoft üzerinde oyuna ve season Pass'e sahibim. Ben Steam üzerinden düz Assassin's Creed Odyssey alırsam Ubisoft hesabımı bağladığımda DLC'ler aktif olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de oyuna sahip olsanız dahi ubisoft'a yönlendiriyordu diye hatırlıyorum. Hatırladığım gibiyse hiçbir farkı yok. Oyunu ubisoft'tan almışsınız ama kısayolu steam üzerinde gibi düşünün.
AC Odyssey'in Steam versiyonunda başarım, rozet gibi Steam özellikleri bulunuyor. Yani eğer Steam kütüphane, Steam başarı sistemi gibi şeylere takıntısı olan biriyse direkt Ubisoft'tan oynamaktan çok minimal fark olmuş olacak onun için.

AC Odyssey'in Steam versiyonunda başarım, rozet gibi Steam özellikleri bulunuyor. Yani eğer Steam kütüphane, Steam başarı sistemi gibi şeylere takıntısı olan biriyse direkt Ubisoft'tan oynamaktan çok minimal fark olmuş olacak onun için.
biliyorum kardeşim, ben işin mekaniğinin altını çizdim sadece.

Evet, DLC'ler aktif olur. Bende aynı şeyi AC Valhalla'da yapmıştım.
teşekkürler

steam kütüphane takıntısı olan biriyim ve sık sık ekran görüntüsü alıp paylasıyorum😁

Yeni konular

Geri
Yukarı