Ubisoft Connect Ubisoft Assassin's Creed Valhalla DLC'ler Gelmedi

lüks artvin

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık iki hafta kadar önce Ubisoft'taki indirimden yararlanarak 135 TL'ye AC Valhalla'yı almıştım. Aldığım season Pass'deki Paris, Wrath of the Druids, Legend of Beowulf DLC'leri gelmedi. Ayrıca mağaza sayfalarına girince de sanki hiç almamışım gibi fiyat çıkarıyor karşıma. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20230106_205805.jpg
    IMG_20230106_205805.jpg
    289,9 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_20230106_205701.jpg
    IMG_20230106_205701.jpg
    402,7 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_20230106_205541.jpg
    IMG_20230106_205541.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 72
Benzer durumu bende Epic'ten WD Legion Ultimate ve RDR2 alınca yaşamıştım; WD oynamadım ama RDR2'de online moda girince dedikleri gibi oldu.
Ürünlerin bir süresi var mı ya da ben ultimate aldığımı nasıl bileyin üzerine bayağı bir sohbetimiz oldu, oyuna girip ilgili bölümlerde eklentilerin geçerli olacağını söylediler. Oyunu oynadığınızda fark edeceksiniz.
Benzer bir durumu da Steam'den aldığım Vrising (paket adını bilemedim) her şey dahil paketini aldığımda yaşadım, gerekli seviyeye gelince kozmetikler otomatik karşıma çıkmıştı.

Arkadaşlar yaklaşık iki hafta kadar önce Ubisoft'taki indirimden yararlanarak 135 TL'ye AC Valhalla'yı almıştım. Aldığım season Pass'deki Paris, Wrath of the Druids, Legend of Beowulf DLC'leri gelmedi. Ayrıca mağaza sayfalarına girince de sanki hiç almamışım gibi fiyat çıkarıyor karşıma. Bu durumu nasıl çözebilirim?
Sahip olunan DLC'lerde gösteriyor dostum. Hepsi var. Sakin ol. Bende de aynı.

Hocam o mağaza önerileridir. Oyun içerisinde bakmanız gerek diye düşünüyorum
Hocam tamam da aynı işlemi odyssey için yapmıştım tüm dlcleri aldım aynı şekilde. Mağazasına geldiğimde sadece oyun içi para satıyorlardı. Hiçbir dlc gözükmüyordu. Valhalla niye böyle yaptı ki ?

Sahip olunan DLC'lerde gösteriyor dostum. Hepsi var. Sakin ol. Bende de aynı.
Hocam tamam da aynı işlemi odyssey için yapmıştım tüm dlcleri aldım aynı şekilde. Mağazasına geldiğimde sadece oyun içi para satıyorlardı. Hiçbir dlc gözükmüyordu. Valhalla niye böyle yaptı ki ?

Valhalla bu konuda bozuk çalışıyor. Ben de oyundaki tüm DLC'lere sahibim ve oyuna girince erişebiliyorum fakat mağazada sahip değilmişim gibi fiyat gösteriyor. Klasik Ubisoft ve onun özensiz, bozuk işi. Oyun içinde erişebiliyorsan ve sahip olunan DLC'lerde aldığın DLC'ler gözüküyorsa bir problem yoktur. Eğer erişemiyorsan Ubisoft Destek ile iletişime geç. Yalnız şu aralar Destek maillerine bakmıyorlar. Benim 3 hafta önce attığım Destek mailine hâla yanıt gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı