Assassin's Creed Odyssey vs Mafia trilogy

Afentus

Picopat
Steam'de Assassin's Creed Odyssey mi almalıyım veya Mafia serisini mi? Assassin's Creed Odyssey'in Gold Edition'u alınır mı? Sizin görüşünüz nedir?

Steam'de Assassin's Creed Odyssey mi almalıyım veya Mafia serisini mi? Assassin's Creed Odyssey'in Gold Edition'u alınır mı? Sizin görüşünüz nedir?
Mafia.

Şahsen oynanış süresi uzun olan oyunları tercih ediyorum, bu yüzden bu iki oyun arasından AC Odyssey'i tavsiye ederim. Mafia Trilogy kötü değil fakat AC Odyssey'in vaat ettiği oynanış süresinin 3'te 1'i kadar uzun. Hem Odyssey'in Gold paketiyle AC3 Remastered ve AC Liberation geliyor, onlar da birer avantaj.

Daha uzun oynanabilirlik açısından AC Odyssey derim ancak tabii AC serisini ve RPG öğelerini çok seviyorsanız öneririm yoksa hikaye ve oynanış bakımından tabii ki de Mafia. Bir de eğer Odyssey alacaksanız bence Atlantis DLC'sini de alın derim çok zevkli.

Şahsen oynanış süresi uzun olan oyunları tercih ediyorum, bu yüzden bu iki oyun arasından AC Odyssey'i tavsiye ederim. Mafia trilogy kötü değil fakat AC Odyssey'in vadettiği oynanış süresinin 3'te 1'i kadar uzun. Hem Odyssey'in Gold paketiyle AC3 Remastered ve AC liberation geliyor, onlar da birer avantaj.

Herkesin cevabı için teşekkür ederim ama bir sorum daha olacak Assassin's Creed Odyssey'i aldığım zaman uzun bir süre oyuna girmeyeceğim zira Assassin's Creed Origin'si de aldım sırayla gitmek istiyorum season Pass'ta herhangi bir değişiklik olur mu? Teşekkür ederim.

Assassin's Creed Odyssey Gold Edition almaya karar verdim. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Herkesin cevabı için teşekkür ederim ama bir sorum daha olacak Assassin's Creed Odyssey'i aldığım zaman uzun bir süre oyuna girmeyeceğim zira Assassin's Creed Origin'si de aldım sırayla gitmek istiyorum season Pass'ta herhangi bir değişiklik olur mu? Teşekkür ederim.
Hayır, Season Pass içeriklerinde bir değişiklik olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı