Assassin's Creed Odyssey'de hile yapmak

G4m3R_TR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine teknikerliği
Merhaba, bugün ilginç bir soru ile karşınızdayım. Malum son günlerde hem Steam üzerinde hem de uplay üzerinde AC serisi indirimli olarak satılıyordu. Ben de keyifle oynadığım Assassin's Creed Odyssey oyununu Ultimate paket olarak satın aldım.
Almadan önce torrent üzerinden indirmiş ve o şekilde oynuyordum. Bazen trainer kullanarak uzak mesafelere ışınlanıyordum
emoji28.png

Şimdi sorum şu, bu trainer programını orijinal oyun üzerinde kullansam herhangi bir ban riski oluşturur mu? En nihayetinde single bir oyun ama ben yine de sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sniper Elite 4 senaryo modunda ben de trainer açıyordum. Oyunu bitirdikten sonra trainerı pasife aldım ama kapatmadım ve bunu unutup çok oyunculu moda girip oynadım. Ertesi gün de hile kullanımından VAC ban aldım :) Eğer Odyssey'de de çok oyunculu mod varsa buna dikkat et.

Sniper Elite 4 senaryo modunda ben de trainer açıyordum. Oyunu bitirdikten sonra trainerı pasife aldım ama kapatmadım ve bunu unutup çok oyunculu moda girip oynadım. Ertesi gün de hile kullanımından VAC ban aldım :) Eğer Odyssey'de de çok oyunculu mod varsa buna dikkat et.
Hmm anladım, kötü olmuş geçmiş olsun... Sanırım AC Odyssey de öyle bir mod yok

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı