Elektronik AliExpress'te kablosuz gamepad 125 TL

Güzel duruyor çalıştırdınız mı nasıl çalışıyor keşke bende bir tane alabilseydim. 1 Mayıs'ta bazı indirimler geliyor sizce tekrar indirime girer mi?

Saticiya sordum tekrar fiyati dusmeyecek dedi.

Güzel duruyor çalıştırdınız mı nasıl çalışıyor keşke bende bir tane alabilseydim. 1 Mayıs'ta bazı indirimler geliyor sizce tekrar indirime girer mi?

Şu anki fiyatina bile deger gayet guzel calisiyor bu fiyata kablosuz ve bataryali bir gamepad yok.

Aletin fiyati ucuzken tam almak için siteye giriyordum sonra sosyaldeki yorumlari okuyunca vazgectim gelmez, kalitesiz, plastik, bu fiyata BT receiver bile alinmaz sosyal üyelerinin bir şeyi övmek yerine çamur atma zevki umarim son bulur insanlari yaniltiyorlar maalesef.
Ne düşündüler acaba çamur atarken ? Kargodan hıyar çıksaydı Aliexpress 125 TL nize mi çökecekti yani ?

Aletin fiyati ucuzken tam almak için siteye giriyordum sonra sosyaldeki yorumlari okuyunca vazgectim gelmez, kalitesiz, plastik, bu fiyata BT receiver bile alinmaz sosyal üyelerinin bir şeyi övmek yerine çamur atma zevki umarim son bulur insanlari yaniltiyorlar maalesef.

80TL 5.3 Bluetooth adaptor aldim şu anda onunla birlikte kullanıyorum bilgisiz kisilerin yorumlarini dikkate almayin sorun olmasi durumunda hem ürün sizde kalıyor hem de paranizi aliyorsunuz yorumlari dikkate alarak siz kaybetmissiniz.

80 TL aldigim dongle bu.

Daha birçok ürün aldim bu sekilde teknolojik 8 TL slah it zamani akilli saat aldim 3 TL radyolu saat vardi onlari gorseler bu yaninda hiçbir şey.

80TL 5.3 Bluetooth adaptor aldim şu anda onunla birlikte kullanıyorum bilgisiz kisilerin yorumlarini dikkate almayin sorun olmasi durumunda hem ürün sizde kalıyor hem de paranizi aliyorsunuz yorumlari dikkate alarak siz kaybetmissiniz.

80 TL aldigim dongle bu.

Ödeme ekranina kadar gelmistimde malum ilk siparişe indirim mevzusu gitmesin elde mailde kalmadi diye iptal etmistim yoksa 120 TL'den herhangi bir beklentim yok Type-C kablo gelse bile okeydim yorumda herkes birbirinden emin sekilde gelmez, kullanilmaz, bozulur, plastik deyincede beklettim siparisi gelen olursa vs. sonra alirim diye de iş işten geçti. Daha oncesinde 50TL'ye 1000TL'lik ürün almisligim var ciddi urunleri yorumlara takılmadan aldimda bu sefer yorumlari okuyasim tuttu :/

80 TL aldigim dongle bu.

Daha birçok ürün aldim bu sekilde teknolojik 8 TL slah it zamani akilli saat aldim 3 TL radyolu saat vardi onlari gorseler bu yaninda hiçbir şey.

Ürünün içinde Bluetooth (Dongleymiş, Bluetooth yok) var zaten.

Ürünün içinde Bluetooth var zaten.

@FurkanEkici Niye dislike atıyorsun?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı