Assassin's Creed Origins almaya değer mi?

Orhan Genç

Hectopat
Merhaba ben korsan olarak Odyssey'i bitirdim ve çok beğendim şimdi de orijinal olarak Origins almayı düşünüyorum. Hikayesi güzel mi? Maksimum oynanış süresi ne kadar? Ben Odyssey'i 70 saatte bitirdim. Origins'te bir o kadar sürer mi sizce?

AC Origins bizim bildiğimiz AC serilerine göre çok uzak geliyor, bana.
Fakat Odyssey'i sevdiyseniz AC Originste aynı temel taşlar üzerine kurulmuş bir oyun.
Oynamadım, fakat indirime düşse bende alacağım.
Değer diyorum.

Origins'i bitirdim ve memnun kaldım. Gayet güzel bir oyun keza Odyssey de öyle fakat Odyssey'i henüz oynamadım. İkiside ana Assassin's Creed temasından uzaklaşmış olsa da güzel oyunlar. İndirimi bekleyip alabilirsiniz.

Origins'i bitirdim ve memnun kaldım. Gayet güzel bir oyun keza Odyssey'de öyle fakat Odyssey'i henüz oynamadım. İkisi de ana assassin's Creed temasından uzaklaşmış olsa da güzel oyunlar. İndirimi bekleyip alabilirsiniz.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Odyssey benim açımdan çok başarılı bir oyun ve bana bu kadar çok sevdirmesinin sebebi de yunan mitolojisini işlemesi size de tavsiye ederim.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Odyssey benim açımdan çok başarılı bir oyun ve bana bu kadar çok sevdirmesinin sebebi de yunan mitolojisini işlemesi size de tavsiye ederim.
Assassin's Creed'in tüm serisini bitirdim sırasıyla. Sadece Odyssey kaldı inşallah alacağım indirimi bekliyorum ben de. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Assassin's Creed serisindeki Ezio'nun da içinde olduğu tarikatın nasıl oluştuğunu nereden başladığını merak ediyorsan evet alınır. Origins, AC serisinin başlangıcıdır. Görsel anlamda muazzamdır. İçerik açısından neredeyse sınırsızdır. Oynanabilirlik ve akıcılık, hikayesi ve karakterleri çok kalitelidir. Kitabını yazsalar alır okurum, o kadar çok beğendim. Odessey' de fena değildir. O daha farklı bir konsept ile gelmiştir. Alınabilir evet ama AC serisinden özellik olarak iyice kopmuş kendi halinde bir başyapıttır. Ben de AC serinin 1'den 3 Remastred'a kadar ve Origins ve Odessey var. İçlerinden en beğendiğim kuşkusuz Origins. Tamam 1 ve 2 de güzeller onların yeri ayrı ama Origins efsane.

Assassin's Creed serisindeki Ezio'nun da içinde olduğu tarikatın nasıl oluştuğunu nereden başladığını merak ediyorsan evet alınır. Origins, AC serisinin başlangıcıdır. Görsel anlamda muazzamdır. İçerik açısından neredeyse sınırsızdır. Oynanabilirlik ve akıcılık, hikayesi ve karakterleri çok kalitelidir. Kitabını yazsalar alır okurum, o kadar çok beğendim. Odessey'de fena değildir. O daha farklı bir konsept ile gelmiştir. Alınabilir evet ama AC serisinden özellik olarak iyice kopmuş kendi halinde bir başyapıttır. Ben de AC serinin 1'den 3 Remastred'a kadar ve Origins ve odessey var. İçlerinden en beğendiğim kuşkusuz Origins. Tamam 1 ve 2'de güzeller onların yeri ayrı ama Origins efsane.

Ayrıntılı bir şekilde açıkladığınız için teşekkür ederim indirime girer girmez alacağım. Bu arada bildiğim kadarıyla Assassin's Creed'in kitabı var bakmanızı tavsiye ederim eğer çok okumak isterseniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı