Assassin's Creed: Origins mi? Assassin's Creed: Unity?

Bir duymuşsunuz Unity bozuk bir şey bilmeden yazıyorsunuz. Unity düzeleli yıllar oldu hala ufak hatalar var fakat bunlar Origins dahil bütün Ubisoft oyunlarında olan bir sorun. Artık sorun bile denilemiyor bunlara. Unity kesinlikle oynanabilir durumda fakat bence Origins daha iyi bir oyun yine de eğer alabiliyorsanız Odyssey alın Origins'in her anlamda gelişmiş hali aldığı en iyi indirimi de almış kaçırmayın bence.
Hocam ben çıktığı yıl oynadım Unity'yi ve hani ubisoft bu konuşmaya gerek yok. Oyun gerçekten düzeldiyse benim hatamdır kusura bakmayın normalde ubisoft bir oyun yapar ve neyse o, ufak çaplı bir patch gelir sonra kardeşim bak biz oyunu fixledik siz daha çok alın der ve gider, bunu kimse inkar edemez zaten. Dediğim gibi ben bunu düşünerek demiştin artık ne kadar şikayet geldiyse ubisoft bile oyunu düzeltmeye kalkmış şaşırdım. Dediğim gibi gerçekten oyun düzeldiyse benim hatamdır özür dilerim fakat Origins için dediklerimin arkasındayım ne mekanikler, ne vuruş hissi, ne yapay zeka güzel. Hikayeden bahsetmiyorum bile ama tabi zevk meselesi sonuçta 20 defa aynı Recep İvedik filmini sıkılmadan izleyen insanlar var.

Unity derim hikayesi benim hoşuma gitmişti biraz başarısız olsa da.

Şimdi sormam gereken.. İlk hangisini indirip oynamalıyım sizce?
Zamanın da seriden; brotherhood ve AC2 oynamıstım. Sizce hangisiyle baslamalıyım bu serüvene?

Deme öyle iste
Oyundan daha keyif alman için söylemiş onu. Büyük beklentiyle başlarsan biraz hüsrana uğrarsın.

Geri
Yukarı