Assassin's Creed oyunları hangi sırayla oynanmalıdır?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Sadece hikayeyi anlamak için hangi sırayla oynamalıyım? Çıkış yılı vb. önemsiz. Hikayeyi tam anlamıyla anlamak istiyorum.

AC 1, AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations. Oyunun bağlantılı olanları AC 2, AC Brotherhood ve AC Revelations ama temeli anlamak için AC 1 de oynanmalı. Bu arada AC 1 cidden aşırı kült bir oyun günümüze göre. Oynayabilirseniz helal olsun. Özetini okuyun daha iyi. Revelations da kötü bir oyun bence. Genel kitle tarafından da pek tutulmadı. Sırf İstanbul'da geçiyor diye büyük bir beklenti vardı ilk başlarda.

AC 1'i oynamanı tavsiye etmem kısa özetli videosunu seyret bana sorarsan çok kötü oynanışı var.

AC 1'i oynamanı tavsiye etmem kısa özetli videosunu seyret bana sorarsan çok kötü oynanışı var.

Haklısınız hocam zaten ben AC 3'e kadar oynamıştım 2 sene önce ama unuttum şu an 1 sıkıcı hep aynı şeylerin etrafında dönen bir oyun ama baştan başlayıp bitrimek istiyorum zamanında bitirmiştim @tolga1034

1-2-3-Brotherhood-4-revalitions benim bildiğim bu. Bundan sonra bir sırası yok. Kafana göre oyna.

Hocam 3 daha ileride geçmiyor mu Ezio ile pek alakası yok sanırım onun @fatih murdock.

Çıkış sırasına göre oynamak en iyisi bana kalırsa.

Hocam zaten ilk oyunlarda çıkış sırasına göre ama bazıları 3'ten önce 4'ü oyna vb diyor o yüzden sordum.

AC 1, AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations. Oyunun bağlantılı olanları AC 2, AC Brotherhood ve AC Revelations ama temeli anlamak için AC 1 de oynanmalı. Bu arada AC 1 cidden aşırı kült bir oyun günümüze göre. Oynayabilirseniz helal olsun. Özetini okuyun daha iyi. Revelations da kötü bir oyun bence. Genel kitle tarafından da pek tutulmadı. Sırf İstanbul'da geçiyor diye büyük bir beklenti vardı ilk başlarda.

Hocam ben 3'e kadar oynadım 2 sene önce bende mi bir sıkıntı var bilmiyorum ama arada rage geçirsem de genelde isteyerek oynadım 3'e kadar ama bazıları 3'ten önce 4'ü oynayın diyor hikayeyi tam anlamk için o yüzden sordum. @Kiznaiver

Yeni konular

Geri
Yukarı