Steam Assassin's Creed oyunları indirime girer mi?

Merhaba, arkadaşlar da demiş Voidu indirimlerini bekle diye evet orası çok mantıklı çünkü eski fiyat ve indirimle daha da düşük fiyata düşüyor tüm AC oyunları ben de tüm seriyi oradan geçen aylarda aldım ama orada tek sıkıntı Brotherhood ve Black Flag olmaması.

Brotherhood 89 TL ile Deluxe Edition Steam'de almanızı tavsiye ederim standartı 2 katı fiyatı, Deluxe Edition fiyatını değiştirmemişler ama. (Deluxe ve standart arasında hiç fark yok maalesef Ubisoft sağ olsun, ama internetten Deluxe modu var ben onu indirdim Deluxe Edition almama rağmen)

Black Flag ise benim de tek sahip olamadığım oyundur indirim bekliyorum Uplay ya da Steam'den Steam için artık 20 Kasım yaklaştığı içn indirimle alamayacağız galiba ama Uplay'de istek listemde bakalım indirime girerse 140 TL gibi bir fiyata düşebilir Uplay'de, oradan almak mantıklı başka yerde bulamadım çünkü, yazım biraz uzun oldu ama umarım yardımcı olmuşımdur.

Merhaba sorun değil yazının uzun olması gerçekten evet dediğiniz şekilde daha uyguna alabilirim ama sadece Steam'den alıyorum oyunları ve Steam keyleri diğrlerine göre daha pahalı o sitelerde de bilirsiniz çok çok önceden Steam'den Black Flag 34 liraya ve diğer oyunları da bayağı indirime girmişti daha önce de dediğim gibi umursamadım sonra alırım sonra alırım vb nereden bileyim Steam böyle bir şeye kalkışacak zaten çoğu oyuna sahibim şu an tek bu seri kaldı diyebilirim. - bu arada Steam de Brotherhood Deluxe Edition yok galiba normal oyunu var sıkıntılı olduğu için o versiyon kaldırılmış Steam'den.

Son düzenleme:
Merhabalar, arkadaşlar da demiş voidu indirimlerini bekle diye evet orası çok mantıklı çünkü eski fiyat ve indirimle daha da düşük fiyata düşüyor tüm ac oyunları ben de tüm seriyi oradan geçen aylarda aldım ama orada tek sıkıntı brotherhood ve black flag olmaması.

Brotherhood 89 TL ile deluxe edition steam'de almanızı tavsiye ederim standartı 2 katı fiyatı, deluxe edition fiyatını değiştirmemişler ama. (Deluxe ve standart arasında hiç fark yok maalesef ubisoft sağolsun, ama internetten deluxe modu var ben onu indirdim deluxe edition almama rağmen)

Black flag ise benim de tek sahip olamadığım oyundur indirim bekliyorum uplay ya da steamden steam için artık 20 kasım yaklaştığı içn indirimle alamayacağız galiba ama uplayde istek listemde bakalım indirime girerse 140 TL gibi bir fiyata düşebilir uplayde, oradan almak mantıklı başka yerde bulamadım çünkü, yazım biraz uzun oldu ama umarım yardımcı olmuşımdur.
276TL bu gün son' bu indirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-26-12-50-48-565_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-11-26-12-50-48-565_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı