Steam Assassin's Creed oyunları indirime girer mi?

Hocam tüm seri 1000 tl çok iyi olurdu ama Steam takıntım var oldukça zarar edeceğim galiba bu arada Voidu dan alsam çok iyi fiyatları ama işte takıntılıyım hocam @spriggan @NormalVatandas
Steam den de alsan u play hesabını girip oyunu oradan açmak zorundasın. Steam aracılık ediyor sadece. 5 te biri fiyatına bulursam havada kaparım ben.

Hocam tüm seri 1000 tl çok iyi olurdu ama Steam takıntım var oldukça zarar edeceğim galiba bu arada Voidu dan alsam çok iyi fiyatları ama işte takıntılıyım hocam @spriggan @NormalVatandas
Hocam takıntıyı unutun bence. Benimde vardı. 250TL'lik oyunu Voidu'dan 80'e alınca Voidu aynı ben demeye başladım.

Hocam tüm seri 1000 TL çok iyi olurdu ama Steam takıntım var oldukça zarar edeceğim galiba bu arada Voidu'dan alsam çok iyi fiyatları ama işte takıntılıyım hocam @spriggan @NormalVatandas

Dostum para senin paran. Steam babamın oğlunun değil. En uygun fiyata alıp nereden oynayabiliyorsam oradan alırım. Steam'de 1000 oyunun var deyip madalya takanı ya da 1000 oyun almışsın GTA6 bizden sana hediye diyeni görmedim daha.

3 veya 4 ay önce Assassin Creed serisinde %80'lik bir indirim olmuştu, tekrar olacağını sanmam ne yazık ki.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-06-19-33-02-514_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-11-06-19-33-02-514_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 37

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-06-19-48-31-543_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-06-19-48-31-543_com.android.chrome.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 42
Hocam galiba Steam'den olmuş ama ne yazık ki önemsemedim şimdi de çekelim bakalım cefasını 😑
Evet Steam'de oldu, ama artık alınmaz aga çok para.

Merhabalar, arkadaşlar da demiş voidu indirimlerini bekle diye evet orası çok mantıklı çünkü eski fiyat ve indirimle daha da düşük fiyata düşüyor tüm ac oyunları ben de tüm seriyi oradan geçen aylarda aldım ama orada tek sıkıntı brotherhood ve black flag olmaması.

Brotherhood 89 TL ile deluxe edition steam'de almanızı tavsiye ederim standartı 2 katı fiyatı, deluxe edition fiyatını değiştirmemişler ama. (Deluxe ve standart arasında hiç fark yok maalesef ubisoft sağolsun, ama internetten deluxe modu var ben onu indirdim deluxe edition almama rağmen)

Black flag ise benim de tek sahip olamadığım oyundur indirim bekliyorum uplay ya da steamden steam için artık 20 kasım yaklaştığı içn indirimle alamayacağız galiba ama uplayde istek listemde bakalım indirime girerse 140 TL gibi bir fiyata düşebilir uplayde, oradan almak mantıklı başka yerde bulamadım çünkü, yazım biraz uzun oldu ama umarım yardımcı olmuşımdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı