Assassin's Creed oyunu önerisi

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
İlk oynadığım Assassin's Creed oyunu Black Flag oldu. Hâlâ devam ediyorum. Çok güzel geldi. Aslinda eski oyun sevmiyorum. Valhalla ve Odyssey'yi oynayacaktim önce ama Black Flag'i sizlerin tavsiyesiyle oynayayim dedim. Bayağı sardi. Eski olmayan tavsiye edeceginiz AC oyunu var mı?

2 ve Brotherhood zaten Black Flag ile birlikte top 3 zirvesi bu serinin, geri kalanlar ya vasat ya da vasatın çok altında çöpler.

Black Flag gerçek bir başyapıt. Ancak zaten oynuyorsanız çok bir seçeneğimiz yok gibi. Çok eskilere gitmeden önerebileceğim bir diğer yapım AC Unity. Çok olumsuz yorumlar almasına rağmen şu anda gayet sorunsuz, bug kalmamış durumda. Hikayesi de sarıyor ciddi ciddi, öyle bir derinlik beklenemez belki ancak kötü değil. Tavsiye ederim. Gerçek anlamda Assassin olduğumuz son oyunlardan biri.

Herkes Origins yerine Odyssey diyor sizce Origins deger mi?

Bana göre AC Odyssey hikayesi tam anlamıyla rezalet. Açık dünyası ise çok fazla engebeli arazilerle dolu diyebilirim. Ama AC Origins hikayesiyle de açık dünyasıyla da beni tatmin etmişti. Ben sizin yerinizde olsam mısır ya da viking teması arasında karar verip ona göre iki oyundan (AC Origins, Valhalla) birini alırdım. Ayrıca Odyssey ile ilgili bu videoyu izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bana göre AC Odyssey hikayesi tam anlamıyla rezalet. Açık dünyası ise çok fazla engebeli arazilerle dolu diyebilirim. Ama AC Origins hikayesiyle de açık dünyasıyla da beni tatmin etmişti. Ben sizin yerinizde olsam mısır ya da viking teması arasında karar verip ona göre iki oyundan (AC Origins, Valhalla) birini alırdım. Ayrıca Odyssey ile ilgili bu videoyu izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izlerseniz benim için gerçekten ne kadar kötü olduğunu anlamış olursunuz. Videoda hikaye iyi diyor ama bence güzel değildi en azından beni içine çekmemişti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı