Assassin's Creed oyunu önerisi

SadeceEfe

Decapat
Merhaba kısa bir sorum var, sizce en iyisi hangisi? Hikayesi olsun mekanik olsun Valhalla gibi yeni oyunları söylemezseniz sevinirim çünkü Metin 2'den başka farkı yok. XP kasmak istesem Metin 2 oynarım. Sizce en iyisi hangisi?

Hikaye olarak 2 ve Brotherhoods güzeldir. 3. oyunla birlikte mekanikler çağ atlıyor fakat asıl suikastçılık olayı 1,2, Brotherhoods, Revelations oyunlarında. 4 ve Rogue biraz daha korsancılık oyunu gibi, ilginizi çekerse deneyin. Unity bence seride en değeri bilinmeyen oyunlardan biri, özellikle parkuru aşırı iyi. Tavsiyem ise Ezio üçlemesi olacaktır.

Merhaba kısa bir sorum var, sizce en iyisi hangisi? Hikayesi olsun mekanik olsun Valhalla gibi yeni oyunları söylemezseniz sevinirim çünkü Metin2'den başka farkı yok. XP kasmak istesem Metin2 oynarım. Sizce en iyisi hangisi?

Asasin's Creed 2'nin mükemmel hikayesi var, ama grafikler çok çok iyi değil, eğer parkur, iyi grafik ve gizlilik istiyorsan kesinlikle Unity, ben şu an Unity oynuyorum mükemmel bence.

Kısaca: Grafik ve parkur diyorsan Unity, mükemmel hikaye diyorsan asasin's Creed 2(2'yi oynamadan Brotherhood falan oynama)

Merhaba kısa bir sorum var, sizce en iyisi hangisi? Hikayesi olsun mekanik olsun Valhalla gibi yeni oyunları söylemezseniz sevinirim çünkü Metin2'den başka farkı yok. XP kasmak istesem Metin2 oynarım. Sizce en iyisi hangisi?

Assassin's Creed IV: Black Flag

bence şahsi bir düşünce ve karar meselesi benim için bu oyundur.
Metin2 ile de bence yeni oyunlarını kıyaslamak biraz zor sonuçta sadece exp kasmak ile Metin2 ile kıysalamaya gidilimez şahsi düşüncem bu arada 16 yıldır Metin2 oynarım hala oynuyorum :d

Black Flag güzeldir veya ona benzeyen Rogue diğer yandan Brotherhood var o da güzel.

Assassin's Creed IV: Black Flag

bence şahsi bir düşünce ve karar meselesi benim için bu oyundur.
Metin2 ile de bence yeni oyunlarını kıyaslamak biraz zor sonuçta sadece exp kasmak ile Metin2 ile kıysalamaya gidilimez şahsi düşüncem bu arada 16 yıldır Metin2 oynarım hala oynuyorum :d

Hocam görevi yapabilmek için ben neden 18 20 level olmam lazım hadi göre başladım 30 levellik adam geliyor ben çok sevmiyorum o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı