Assassin's Creed® I: Director's Cut 29,75 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sağ olun hocam. Sonunda PC'min açabildiği ucuz bir oyun.

Bu oyun kendini tekrarlayan bir çöp, hikayesini Youtube üzerinden izleyip 2. oyundan başlamanızı öneririm. Bir de altyazı desteği bile yoktu diye hatırlıyorum.

Düzenleme: Altyazı desteği ve türkçe yama sonradan mod ile eklenmiş fakat paralı(üyelik sistemi ile alıyorsunuz ki o site de ayrı dolandırıcı) ayrıca bedava olsa öneremeyeceğim bir oyun.

Son düzenleme:
Bu oyun kendini tekrarlayan bir çöp, hikayesini YouTube üzerinden izleyip 2. oyundan başlamanızı öneririm. Bir de alt yazı desteği bile yoktu diye hatırlıyorum.

Düzenleme: Alt yazı desteği ve Türkçe yama sonradan mod ile eklenmiş fakat paralı(üyelik sistemi ile alıyorsunuz ki o site de ayrı dolandırıcı) ayrıca bedava olsa öneremeyeceğim bir oyun.

Anonymous neresi tam olarak dolandırıcı

en azından Ezio oyunlarını alın, 1 önermiyorum aşırı eski. Şahsen Ezio bölümleri de çok eski geliyor bana ama ona yine katlanılır diye düşünüyorum.
AC2 için de aynısı söylenebilir. Bir kere kontrol tuşlarını göstermiyor bu kadar saçma bir şey olabilir mi?

Bu oyun kendini tekrarlayan bir çöp, hikayesini YouTube üzerinden izleyip 2. oyundan başlamanızı öneririm. Bir de alt yazı desteği bile yoktu diye hatırlıyorum.

Düzenleme: Alt yazı desteği ve Türkçe yama sonradan mod ile eklenmiş fakat paralı(üyelik sistemi ile alıyorsunuz ki o site de ayrı dolandırıcı) ayrıca bedava olsa öneremeyeceğim bir oyun.

Kötü söz söylemek iftira atmak ne kadar kolay olmuş ya adam hizmet yapıyor karşılığınıda istiyor zorla satmıyor beğenmiyorsan alma dümdüz oyna İngilizce insanları da kötü düşüncelerinle rahatsız etme.

@Kaan Öner
Yaptığı hizmet için Ubisoft'dan izin almış mı? Kâr payı veriyor mu? Manavdan çaldığı elmayı satan bir adamın, Anonymous'dan farkı yok.

Hocam sen hangi dilde oynuyorsun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sen hangi dilde oynuyorsun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğimin bu konuyla alakası yok. Türkçe çeviriye karşı değilim, hatta zamanında birkaç küçük indie oyunların çevirilmesine bile yardımcı oldum ama parayla satılmasına karşıyım. Yaptığı hizmet değil iş oluyor. Başkasının oyununun dosyalarını değiştirip satmak doğru değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı