Assassin's Creed® I: Director's Cut 29,75 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
20 TL oyun almayıp crack kullanan insanlar sonra yama neden paralı diyor bence çok tatışılacak bir şey yok.

20 TL'lik oyun için 120 TL üyelik ödüyorum 1 ay :D
Zamanın da gamelog yama yapıyordu bedavaya yine şikayet edip durdular sizle mi uğraşacağım dedi adamlar bıraktı işi.

RDR2 makine çeviri harici bulmak şu an imkansız zamanın da sizin gibiler şikayet etmeseydi kaliteli bir çeviri devamlı güncellenecek ve kullanılacaktı.
Şu anki yama gayet kaliteli ve güncelleniyor.

GTA 6 için de aynısını yaparlarsa para ile ödeme falan bence tekrar 2Two'nun kulağına gider bu şikayet edenlerden biri de ben olurum. Gram da umrumda olmaz.

Son düzenleme:
20 TL'lik oyun için 120 TL üyelik ödüyorum 1 ay :D

Şu anki yama gayet kaliteli ve güncelleniyor.

GTA 6 için de aynısını yaparlarsa para ile ödeme falan bence tekrar 2Two'nun kulağına gider bu haber verenlerden biri de ben olurum.

120TL ödeyip kütüphaneye erişiyorsun tonla oyun var orada, parayla yama satılması niye bu kadar zorunuza gidiyor ortada çevrilen binlerce kelime var bunun bedava olması bir lütuf olur.

120TL ödeyip kütüphaneye erişiyorsun tonla oyun var orada parayla yama satılması niye bu kadar zorunuza gidiyor ortada çevrilen binlerce kelime var bunun bedava olması bir lütuf olur.

Biri senin yazdığın kitabı senden izinsiz çevirip internette parayla satsa hoşuna gider mi ve yaptıkları çeviriyi de düzgün yapamıyorlar ben ciddi adam ne diyorsa onu çeviren bir yama istiyorum adam onu bile yapamıyor örnekleri falan var fakat şu an hatırlamıyorum.

120TL ödeyip kütüphaneye erişiyorsun tonla oyun var orada.

Sorun orada zaten ben 1 tane yama almak istiyorum adam ton oyun yama parası ödetiyor bana.

Umarım daha fazla yamasını kırarlar Spider-Man, Watch Dogs 2 ve Control de yaptıkları gibi

Biri senin yazdığın kitabı senden izinsiz çevirip internette parayla satsa hoşuna gider mi ve yaptıkları çeviriyi de düzgün yapamıyorlar ben ciddi adam ne diyorsa onu çeviren bir yama istiyorum adam onu bile yapamıyor örnekleri falan var fakat şu an hatırlamıyorum.

Kardeşim çeviri kötü falan eyvallahta adam Türkçe çevirisi olmayan oyuna çeviri yapabilir. Hele hele Rockstar ve Ubisoft gibi Türkçe oyun yapmamaya yemin etmiş gibi firmaların oyununa yapabilir.

Kardeşim çeviri kötü falan eyvallahta adam Türkçe çevirisi olmayan oyuna çeviri yapabilir. Hele hele Rockstar ve Ubisoft gibi Türkçe oyun yapmamaya yemin etmiş gibi firmaların oyununa yapabilir.

Yapsın zaten ama parayla satmasın.

Tabii saatlerini versinler binlerce kelime için hayrına bize dağıtsın bence de güzel fikir.

Oyunceviri'nin yaptığı Türkçe dublajı bedava vermesi gibi bence de güzel fikir.

Satamazsın kardeşim ücretle çoğu insan bunu takmadığı için savunuyor da koşulsuz şartsız parayla hiçbir mod yama satamazsın hayrına yapıyorsan yap yapmıyorsan yapma yoksa gün gelir patlatırlar ya da şirketler patlatır.

Onlar gitti sinnerclown geldi ki ilerleyen zamanlarda artacak diye düşünüyorum bedava yapanların sayısı.

Bedava vermese belki aktif olarak hala Türkçe çeviri yapıyor olurlardı farkındaysan dublajı bırak oyunu çevirmeyi bıraktılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı