Assassin's Creed® I: Director's Cut 29,75 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dünyanın neresinde görülmüş bir grubun bir ülkenin dilini oyuna eklediği bir modu para ile satması cidden savunduğunuz şey bu mu GTA 6 anonymous Türkçe yaması ile oynayamayacaksınız kampanya başlatacağım cidden yapılacak iş değil.

Dünyanın neresinde görülmüş bir grubun bir ülkenin dilini oyuna eklediği bir modu para ile satması cidden savunduğunuz şey bu mu GTA 6 anonymous Türkçe yaması ile oynayamayacaksınız kampanya başlatacağım cidden yapılacak iş değil.

Çünkü tüm diller aşağı yukarı oluyor oyunda TR hariç yamaya ihtiyaç duyulmuyor ki yurt dışında ayrıca saçma sapan küçümsediğiniz ülkeler bile TR'den çok oyun alıyor firmada alt yazı ekliyor TR kaç kişi 1000 2000 TL verip oyun alıyor bunu açıkla önce ayrıca bilip bilmeden konuşuyorsun bana göre tek oyuna 140 TL zaten verilmez ama ben zaten 4-5 ayda 1 kez alıyorum 6-7 tane oyuna yama yapıyorum ve 140 TL pahalı gelmiyor ama tek oyuna 140 TL verince insanların kızmasını doğal karşılıyorum yalnız adamlar tek adam gibi çeviri yapan ekip serbest piyasa fiyatı kendileri belirliyor saygı duymak lazım zaten zorla satma gibi dertleri yok emin ol çok fazla abonesi var normal aylık sürekli para ödeyen yani sen ve senin gibilere ihtiyaçları da yok kapiş...

Dünyanın neresinde görülmüş bir grubun bir ülkenin dilini oyuna eklediği bir modu para ile satması cidden savunduğunuz şey bu mu? GTA 6 anonymous Türkçe yaması ile oynayamayacaksınız kampanya başlatacağım cidden yapılacak iş değil.
Dünyanın çoğu yerinde konuşulan diller oyunlarda var oluyor kendi kendine. Ama Türkçe çoğu oyunda yok, o yüzden bizim ülkemizde böyle.

Çoğu oyunda her dil var neredeyse ama Türkçe yok. AC 1'de zaten yok, oyunun döneminde Türkçe hiçbir oyuna eklenmiyordu, Türkçe oynamanın tek yolu yama kullanmak.

Eğer o hizmeti beğenmiyorsanız da almayın, zaten muhtemelen kullanmıyorsunuz. Niye kullanana laf atıyorsunuz? Ben de kullanmıyorum ama isteyen kullansın. Sizi niye bu kadar ilgilendiriyor bu konu?

Kötü söz söylemek iftira atmak ne kadar kolay olmuş ya adam hizmet yapıyor karşılığınıda istiyor zorla satmıyor beğenmiyorsan alma dümdüz oyna İngilizce insanları da kötü düşüncelerinle rahatsız etme.

Hizmet dediğiniz gönüllü çevirmenleri linç ettirip, DeepL çevirileri parayla satmaksa güzel hizmet verdikleri kesin. Outsider One olarak bilinen çevirmen arkadaşımızın yazdığı "Türk Yamaları Kimlerin Bitirdiği" isimli uzun yazıyı okumanızı şiddetle tavsiye ederim, olan biten her şeyi kanıtları ile açıklamakta.

Son düzenleme:
Hizmet dediğiniz gönüllü çevirmenleri linç ettirip, deepl çevirileri parayla satmaksa güzel hizmet verdikleri kesin. Outsider One olarak bilinen çevirmen arkadaşımızın yazdığı "Türk yamaları kimlerin bitirdiği" isimli uzun yazıyı okumanızı şiddetle tavsiye ederim, olan biten her şeyi kanıtları ile açıklamakta.

Hocam ben detay o kadar bilmem benim tartıştığım konu farklı zaten bir ekip ile alakalalı değil genel çeviri abonelik sistemi. Arkadaşında biraz saçma konuşması demek istediğim kısacası şirketler TR alt yazı yapmıyor sebebi korsan oyunların TR de çok oynanması orijinal oyuna 1000 TL vermeyen adamında 140 TL yama vermesi beklenemez zaten konuyu çok uzatmayada gerek yok sürekli döngü oluyor.

Hocam ben detay o kadar bilmem benim tartıştığım konu farklı zaten bir ekip ile alakalalı değil genel çeviri abonelik sistemi. Arkadaşında biraz saçma konuşması demek istediğim kısacası şirketler TR alt yazı yapmıyor sebebi korsan oyunların TR de çok oynanması orijinal oyuna 1000 TL vermeyen adamında 140 TL yama vermesi beklenemez zaten konuyu çok uzatmayada gerek yok sürekli döngü oluyor.
"Arkadaşında biraz saçma konuşması"
Saçma konuşmak: Başkasının malını kendin alıp, ondan izinsiz modlayarak satmayı yanlış bulmak. Bunun bir hizmet olmadığını söylemek.

Buna karşı hâlâ tek argümanın: Kral sen alma boşver
Vakit kaybı seninle tartışmak. Gerçi buna ne kadar tartışmak denirse.

Tane tane son kez açıklıyorum: Bir ürünün onun sahibinden izinsiz şekilde modlanıp yine ondan habersiz şekilde satılması suç ve etik değil. Ayda 5-6 tane çevirdiğin oyunun, okumadan kabul ettiğin kullanıcı sözleşmesinde yazıyor bunlar. Anladın mı burayı? Benim söylediğim tek kısım burası. Bir daha okuyabilirsin anlamadıysan.

Senin dediğin kısım ise yamaları paralı satanların bu işi sermayesiz yapmayacağı, haklısın bu konuda. Benim buna bir lafım yok. Ayda 140 TL de bu emek için kabul edilebilir bir rakam hatta bana göre. Ortada iyi bir iş var sonuçta ve kaliteli. Kimse bedavaya emek verdiği bir ürünü satmaz. Benim tek söylediğim bu işin bir çıkar yolunun olmadığı ve temelinde yanlış olduğu. Ücretli veya ücretsiz olsa bile. Strawman'lik yapmayı bırak.

Son düzenleme:
"Arkadaşında biraz saçma konuşması"
Saçma konuşmak: Başkasının malını kendin alıp, ondan izinsiz modlayarak satmayı yanlış bulmak. Bunun bir hizmet olmadığını söylemek.

Buna karşı hâlâ tek argümanın: Kral sen alma boş ver.
Vakit kaybı seninle tartışmak. Gerçi buna ne kadar tartışmak denirse.

Tane tane son kez açıklıyorum: Bir ürünün onun sahibinden izinsiz şekilde modlanıp yine ondan habersiz şekilde satılması suç ve etik değil. Ayda 5-6 tane çevirdiğin oyunun, okumadan kabul ettiğin kullanıcı sözleşmesinde yazıyor bunlar. Anladın mı burayı? Benim söylediğim tek kısım burası. Bir daha okuyabilirsin anlamadıysan.

Senin dediğin kısım ise yamaları paralı satanların bu işi sermayesiz yapmayacağı, haklısın bu konuda. Benim buna bir lafım yok. Ayda 140 TL de bu emek için kabul edilebilir bir rakam hatta bana göre. Ortada iyi bir iş var sonuçta ve kaliteli. Kimse bedavaya emek verdiği bir ürünü satmaz. Benim tek söylediğim bu işin bir çıkar yolunun olmadığı ve temelinde yanlış olduğu. Ücretli veya ücretsiz olsa bile. Strawman'lik yapmayı bırak.

Ücretsiz çevirmenlik bir zaman sonra bitiyor bunun en büyük örneği film ve dizi altyazıları eskiden gündemde olan dizi veya filmin alt yazısı sabaha çevrilir yayınlanırdı şimdi bazı dizi ve filmleri altyazıları 1 hafta da bile gelmiyor tr altyazı olarak anon firmasının yaptığı işi şu an yapan başka bir firma yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı