Çözüldü Assassin's Creed Revelations açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ENESKINATAŞ

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den satın aldım, indirdim ve oyunla birlikte Ubisoft Game Launcher da yüklendi. Steam'den başlatıyorum Ubisoft Game Launcher açılıyor oyun açılıyor yazısı geliyor fakat ekrana siyah bir görüntü geliyor ve 2 saniye içerisinde hiçbir hata vermeden kapanıyor. Dosyaları doğruladım yine de bir şey değişmedi. Silip yeniden yükledim o da olmadı. Aynı sorun Assassin's Creed 2'de de olmuştu.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum Revelations'da. Bugün aldım fakat oyun yarı beyaz yarı siyah ekran olup kapanıyor çözebildiniz mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Rica ederim. Sorun oyunun F diskinde olması gibi ama yine de bakılacak daha detaylı.

Kod:
8816    15:40:32,0948732    ACU.exe    11212    FileSystemControl    F:\AssassinsCreedUnity\sounddata\PC\sounds_sfx.pck    INVALID DEVICE REQUEST    Control: 0x90390 (Device:0x9 Function:228 Method: 0)

Ses kartı sürücü sürümüne de bakılacak tekrar bağlanılırsa.
C diskine taşıyıp bir de öyle deniyeyim o zaman.
Rica ederim. Sorun oyunun F diskinde olması gibi ama yine de bakılacak daha detaylı.

Kod:
8816    15:40:32,0948732    ACU.exe    11212    FileSystemControl    F:\AssassinsCreedUnity\sounddata\PC\sounds_sfx.pck    INVALID DEVICE REQUEST    Control: 0x90390 (Device:0x9 Function:228 Method: 0)

Ses kartı sürücü sürümüne de bakılacak tekrar bağlanılırsa.

Gelişme var mı?

Henüz yüklenmedi hocam denedikten sonra bilgi vereceğim.

Gelişme var mı?

Hocam C diskine kurunca açıldı oyun teşekkür ederim yardımız için.
Fakat bir sorum olacak bir ay önce F diskinde bu klasor salt okunur hatası almıştım uTorrent üzerinden. Sonrasında Steam'den indirdiğim oyun sorunsuz çalıştı bununla bir bağlantısı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı