Çözüldü Assassin's Creed Revelations açılmayı bekleyip açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

baransel baran

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4,00 GB (kullanılabilir: 3,39 GB)
Ekran kartı
AMD Radeon (TM) R4 Graphics
İşlemci
AMD A6-9225 RADEON R4 2.6Ghz
Oyunu birkaç gün önce Steam'den satın aldım ancak oyun açılmadı. Oyun açılmayı bekliyor deyip açılmıyor. Ayrıca uygulama hatası da vermeye başladı. Diğer başlıklarda ne yazıldıysa yaptım olmadı. Oyun bir türlü açılmadı. Kesin bir çözüm önerin. Paramın yanmasını istemiyorum ve AC oyunlarını da çok severim. Sürücü güncelle falan derseniz lütfen link bırakın. Nasıl yapılacağını bilmiyorum çünkü. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır Steam'den alınca direkt açılır diye ubisofta hiç bakmadım bile

Oyunu Ubisoft Connect üzerinden etkinleştirmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken şu adımlardır:

Öncelikle Steam'den AC Revelations'a girin. Sonra sağ tarafta ayarlar simgesine tıklayın. Ve ''Yönet'' seçeneğine bastıktan sonra CD Key kısmına tıklayıp, CD Key'i kopyalayın. Daha sonrasında ise Ubisoft Connect'e girip sol üstte ki üç noktaya tıklayıp "Bir anahtar etkinleştir" seçeneğine bastıktan sonra CD Key'i oraya yapıştırıp onaylayın. Ve oyununuz artık aktif. Sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz 🙂

1 .png

2.png

3.png
Oyunu birkaç gün önce Steam'den satın aldım ancak oyun açılmadı. Oyun açılmayı bekliyor deyip açılmıyor. Ayrıca uygulama hatası da vermeye başladı. Diğer başlıklarda ne yazıldıysa yaptım olmadı. Oyun bir türlü açılmadı. Kesin bir çözüm önerin. Paramın yanmasını istemiyorum ve AC oyunlarını da çok severim. Sürücü güncelle falan derseniz lütfen link bırakın. Nasıl yapılacağını bilmiyorum çünkü. Teşekkürler.

Oyunu Ubisoft Connect üzerinden etkinleştirdiniz değil mi?

Hayır Steam'den alınca direkt açılır diye ubisofta hiç bakmadım bile

Oyunu Ubisoft Connect üzerinden etkinleştirmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken şu adımlardır:

Öncelikle Steam'den AC Revelations'a girin. Sonra sağ tarafta ayarlar simgesine tıklayın. Ve ''Yönet'' seçeneğine bastıktan sonra CD Key kısmına tıklayıp, CD Key'i kopyalayın. Daha sonrasında ise Ubisoft Connect'e girip sol üstte ki üç noktaya tıklayıp "Bir anahtar etkinleştir" seçeneğine bastıktan sonra CD Key'i oraya yapıştırıp onaylayın. Ve oyununuz artık aktif. Sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz 🙂

1 .png

2.png

3.png

Çözüm
Çok teşekkürler biraz geç oldu oyunun iadesini istemiştim ama olsun bir daha indirime girerse alınca deneyeceğim teşekkürler peki yukarıda belirttiğim sistemde bu oyunu rahat oynayabilir miyim?

Öncelikle Steam'den AC Revelations'a girin. Sonra sağ tarafta ayarlar simgesine tıklayın. Ve "yönet" seçeneğine bastıktan sonra CD key kısmına tıklayıp, CD Key'i kopyalayın. Daha sonrasında ise Ubisoft Connect'e girip sol üstte ki üç noktaya tıklayıp "bir anahtar etkinleştir" seçeneğine bastıktan sonra CD Key'i oraya yapıştırıp onaylayın. Ve oyununuz artık aktif. Sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz 🙂

Eki Görüntüle 1299378

Eki Görüntüle 1299379

Eki Görüntüle 1299380

Çok teşekkürler biraz geç oldu oyunun iadesini istemiştim ama olsun bir daha indirime girerse alınca deneyeceğim teşekkürler peki yukarıda belirttiğim sistemde bu oyunu rahat oynayabilir miyim?

Evet rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı