Assassin's Creed Revelations ilk kıyafeti giyme

ali545452

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Assassin's Creed Revelations'ta Ezio'ya altairin kıyafetini giydirdim. Fakat ben o ilk gri kıyafeti geri giyemiyorum, bulamadım yani. Nasıl giyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Terziye gidince zaten ilk sirada olmasi lazim. Üzerinizde herhangi bir zirh varsa, menüye girip önce zirhi cikarmaniz gerekiyor. Sag altta yazar zaten.

Güncel hali nasil su an?

ama boyayınca o kıyafet geri gelmiyor.

Boyayinca geri gelmez zaten. Boyama ile kiyafet degismiyor. Üzerinizde baska bir zirh vardir muhtemelen. Onu cikarirsaniz standart kiyafete geri döner.

Arkadaşlar merhaba, ana menüye girin sonra envanter sonra kıyafetler giydiğiniz kıyafetin üzerine gelip çıkart tuşuna basın bu şekilde ilk kıyafete dönebiliyoruz.

Son düzenleme:
Terziye gidince zaten ilk sirada olmasi lazim. Üzerinizde herhangi bir zirh varsa, menüye girip önce zirhi cikarmaniz gerekiyor. Sag altta yazar zaten.

Güncel hali nasil su an?

Boyayinca geri gelmez zaten. Boyama ile kiyafet degismiyor. Üzerinizde baska bir zirh vardir muhtemelen. Onu cikarirsaniz standart kiyafete geri döner.
Zırh çıkarılmıyor ki

Terziden degil oyunda kendi binan var. Bu masaya oturup not filan yazdigin bina. O binada almis oldugun silahlar, kostumler hepsi mevcut. Oradan degistirebiliyorsun.
Binaya gittim ama değiştirilmedi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı