Assassin's Creed Revelations ses gelmiyor

Cemo94

Hectopat
Herkese selam. Oyunu Ubisoft Connect üzerinden satın aldım ve oyuna girdiğimde nedense ses gelmiyor. Aslında ana menüye girene kadar ses geliyor ancak ana menüden sonra oyuna girdiğimde hiçbir şekilde ses gelmiyor. Driverlarım güncel, hoparlör kullanmıyorum HDMI üzerinden monitörümün hoparlörü vasıtasıyla ses alıyorum ve çözüm önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Herkese selam. Oyunu Ubisoft Connect üzerinden satın aldım ve oyuna girdiğimde nedense ses gelmiyor. Aslında ana menüye girene kadar ses geliyor ancak ana menüden sonra oyuna girdiğimde hiçbir şekilde ses gelmiyor. Driverlarım güncel, hoparlör kullanmıyorum HDMI üzerinden monitörümün hoparlörü vasıtasıyla ses alıyorum ve çözüm önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Belki ses dosyaları ile alakalı bir problem olabilir

Oyunun ses ayarlarından ses aygıtı seçeneğini değiştirme özelliği var mı?
Denetim masası üzerinden diğer tüm ses aygıtlarını devre dışı bırakın. Sadece aktif olan aygıt kalsın. Bir de öyle deneyin.

Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Belki ses dosyaları ile alakalı bir problem olabilir

Oyunun ses ayarlarından ses aygıtı seçeneğini değiştirme özelliği var mı?
Denetim masası üzerinden diğer tüm ses aygıtlarını devre dışı bırakın. Sadece aktif olan aygıt kalsın. Bir de öyle deneyin.

iki yöntemi de denedim sonuç olumsuz maalesef.

İnternette biraz araştırma yaptım hocam.

Açılışta beyaz ekranda bekleyin zaman tanıyın demiş birisi ve düzeldiğini iddia etmiş.
1624205451542.png

Şöyle birşeye denk geldim hocam. Sesi sona alsam bile 0'da gösteriyor. Sorun bura ile alakalı galiba ama tam anlamadım. Varsayılan yazan yer ile de oynadım ama değişmedi..

Geri
Yukarı