Assassin's Creed Revelations ve Assassin's Creed 1 alınır mı?

Hamc

Decapat
RAM
16 GB
Ekran kartı
Amd Radeon RX 5500 XT
Anakart
Asrock A320M
İşlemci
AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor 3.10 GHz
Assassin's Creed 2 ve Brotherhood'u kesin alacağım ama Assassin's Creed Revelations ve 1 konusunda kararsızım. Biliyorum Assassin's Creed Revelations Ezio karakterinin devamı fakat oyunun bir kısmını orijinal olmayan bir şekilde oynamıştım ve hatırladığım kadarıyla sıkıcıydı. Assassin's Creed 1 ise alt yazı olmadığı için düşünmediğim bir oyun. Herhangi bir Türkçe yama olması da muhtemel değil.

AC 1 mekanik olarak aşırı eski bir oyun. Oynarken hem sıkılır hem zorlanırsın. AC Revelations'a şans verilebilir. İlk çıktığı zamanlarda severek oynamıştım, yeniden dönüp oynadığımda bana da sıkıcı geldi. AC serisini çok seven biri olarak ikinci kez bitiremedim yarıda bıraktım oyunu. Kısaca bana göre AC 1 alınmaz, Revelations kişiye kalmış. Hem hikayenin devamı hem de İstanbul'da geçtiği için bakılabilir.

İlk Assassin's Creed oyun dizaynı olarak piyasadaki en kötü iş olabilir, gerek yok ona para vermeye. Revelations alınır, oynanır.

AC1'in ücretli çevirisi var. Belki yasaktır ararsanız bulursunuz. Şimdi ben AC serisine meraklıyım tüm olanı biteni bilmek istiyorum derseniz AC1 almalısın derim. Çünkü Altair devam oyunlarında da karşına çıkacak bir karakter ve hikayesini bilmen bence önem arz ediyor. Tabii günümüzde bunu oynamak sarmayabilir ama hiç yoktan hızlıca hikaye modu bitirilebilir ki kısa diye hatırlıyorum. 5-7 saate bitirirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video size yardımcı olabilir

Geri
Yukarı