Assassin's Creed Revelations 19 TL'ye Alınır mı?

Deus Mortuorum

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523300818
Oyunun serisini oynuyorum ve geçen gün Brotherhood'u bitirdim. AC 3 ve Black Flag şu an bende mevcut. Oyuna devam etmek için Revelations'un indirime girmesini bekliyordum. Şu an Steam'de 19 TL fiyatı var. Yaz indirimlerinde daha düşük bir fiyatı görür mü yoksa en fazla alacağı indirim bu mudur(%66)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o oyunu konsolda oynadığımda 3 gün evden çıkmamıştım. Yan görevleri de çözdüğünde aşırı sarıyor. Oyun tarzınıza hitap ediyorsa kaçırmayın derim. Ben de şimdi PC için alacaktım ama 3 gün evden çıkmama olayını yapamıyorum :D

Ben o oyunu konsolda oynadığımda 3 gün evden çıkmamıştım. Yan görevleri de çözdüğünde aşırı sarıyor. Oyun tarzınıza hitap ediyorsa kaçırmayın derim. Ben de şimdi PC için alacaktım ama 3 gün evden çıkmama olayını yapamıyorum :D
Burada 15.40 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Ben daha da düşeceğini düşünmediğim için az önce aldım. Hatta oynamadığım için serisini satın almayı düşündüğüm BioShock The Collection'ı aynı yerden 24 küsur liraya aldım. Çoğu oyun uygun fiyatlı gözüküyor. Siz de düşünürseniz bakın derim ben memnun kaldım alışverişten.
AC II'den başla Türkçe yamalı oyna ki senaryoyu anla. İnan bu seri hayata bakış açımı değiştirdi. Acayip gizemli olaylar insanın üzerinde etki bırakıyor.
Ben ilk oyunundan başladım hepsini yamalı şekilde oynadım devam da ediyorum :kıkırda:

Burada 15.40 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Ben daha da düşeceğini düşünmediğim için az önce aldım. Hatta oynamadığım için serisini satın almayı düşündüğüm BioShock The Collection'ı aynı yerden 24 küsur liraya aldım. Çoğu oyun uygun fiyatlı gözüküyor. Siz de düşünürseniz bakın derim ben memnun kaldım alışverişten.

Ben ilk oyunundan başladım hepsini yamalı şekilde oynadım devam da ediyorum :kıkırda:
Black Flag oynadım, lanet Tail görevleri var ona göre, en sonunda bana kendini sildirtti.

@Deus Mortuorum kod ne kadar bir süre içerisinde elinize ulaştı? Fiyatlar iyi görünüyor.
10 dakikayı geçmemiştir. Eğer alışveriş yapacaksanız yazılan talimatları iyi okumakta fayda var. Steam Key şeklinde satılanları alırsanız onlar direk link şeklinde veriliyor ve bunları alırken dikkat etmeniz gereken nokta aynı tarayıcıda steam sitesine giriş yapıp ondan sonra linke tıklamanız gerekiyor. Aksi takdirde alamazsınız oyunu boşa gider. Zaten bunlar talimat olarak yazıyor aldığınız ürünün detay kısmında. Steam Gift alırsanız şirketin hesaplarından biri sizi steamden ekliyor ve hediye olarak aldığınız ürünü yolluyor. Bu 10 dakika falan sürer en fazla.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı