Assassin's Creed Revelations'da FPS 30'a düşüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Agony07

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisyarımın özellikleri yetiyor en düşük ayarlarda arada 30 FPS'lere düşüyor normalde 60 FPS bunun çözümü var mı veya ne yapmam lazım? Aynı sorun 2'de ve Brotherhood'da da vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde 60 FPS oynuyorsanız sorun yok bence oyunu düşük ayarlarda mı oynamak istiyorsunuz? Oyunlar eski optimizasyondan kaynaklıdır.

Oyun skidrow sürümü mü, yoksa orjinal mi?

Normalde 60 FPS oynuyorsanız sorun yok bence oyunu düşük ayarlarda mı oynamak istiyorsunuz? Oyunlar eski optimizasyondan kaynaklıdır.

Hocam 60 FPS menüde 30 FPS 20 FPS'lere düşüyor oynarke at sürerken vb ve oyun en düşük ayarlarda.

Oyun skidrow sürümü mü, yoksa orijinal mi?

Hocam 2 ve Brotherhood Steam'den satın aldım ikisinde de bu kasma sorunu oldu av Revelations optimizasyonunkötü mü diye konu açtım 1 ay önce cevap olmafı bende denemek için crack indirdim.

Hocam 60 FPS menüde 30 FPS 20 FPS'lere düşüyor oynarke at sürerken vb ve oyun en düşük ayarlarda.

Hocam 2 ve Brotherhood Steam'den satın aldım ikisinde de bu kasma sorunu oldu av Revelations optimizasyonunkötü mü diye konu açtım 1 ay önce cevap olmafı bende denemek için crack indirdim.
Sistem özelliklerinini paylaşabilir misiniz?

Hocam eğer laptop kullanıyorsanız GeForce Experience uygulamasından Whisper Mod'un kapalı olduğundan emin olunuz.

Merhaba Agony07,

Öncelikle Technopat Sosyal üzerinde 19. kural gereği korsana destek verilmemektedir. Konunuzda da korsan kullanımı tespit edilmiştir ve bu nedenle konunuz kilitlenmiştir.

19. Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
  • Kullanıcının ilk konusu.
  • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.
  • Kullanıcı ilk kez korsan konusu açacaksa ve bu konuda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir.

Kullanmakta olduğunuz korsan uygulamanın orijinalini satın alarak hata alıp almadığınızı kontrol edebilirsiniz. Orijinalde de hata almanız durumunda yeni konu oluşturabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı