Assassin's Creed Serisi Seçimi

tugoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Okuduğum incelemelere göre Black Flag ve Unity pek iyi değilmiş o yüzden bende 1, 2, Brotherhood, Revelations ve 3'ü oynamayı düşünüyorum. Özellikle 2, Brotherhood ve Reveleations'u kesinlikle oyniyacağım. Rönesansı nasıl işlediklerini merak ediyorum. Zaten sistemimi de pek zorlamak istemiyorum. Sizce 3. seriyle bitirmem doğru olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okuduğum incelemelere göre Black Flag ve Unity pek iyi değilmiş o yüzden bende 1, 2, Brotherhood, Revelations ve 3'ü oynamayı düşünüyorum. Özellikle 2, Brotherhood ve Reveleations'u kesinlikle oyniyacağım. Rönesansı nasıl işlediklerini merak ediyorum. Zaten sistemimi de pek zorlamak istemiyorum. Sizce 3. seriyle bitirmem doğru olur mu?
Bana kalırsa en baştan başla çok mükemmel bir hikayesi var serinin. :)

Bana kalırsa en baştan başla çok mükemmel bir hikayesi var serinin. :)
Aslında 1. seriden başlamayı düşünüyorum fakat ingilizcem olmadığı için ve oyunun türkçe yaması olmadığı için senaryoyu pek anlıyabileceğimi pek zannetmiyorum. Aslında önemli olan burda 3. seriden sonra oyuna devam etmeli miyim ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı