Assassin's Creed serisindeki yaş hataları

Hamc

Decapat
Genel bir çok Assassi's Creed oyununda olan bir hata, mantık hatası. Mesela altta Ezio'nun Revelations oyunundan bir ggörsel var. Bu görsel hiç 53 yaşında biri gibi duruyor mu ?

ezio old.jpg

Başka bir örnek Assassin's Creed 3'ten aşağıda iki tane görsel var. 1.fotoğraktaki Connor 5 yaşında, 2.fotoğraftaki Connor 18-20 yaşında.

Connor child.jpg
connor young.jpg

Son örnek Assassin's Creed 4'den. Aşağıdaki fotoğrafta Edward Kenway 19 yaşında ve bence çok daha büyük gözüküyor.

1687079486058.png

Sizce de haklı mıyım ?

Haklısınız hocam oyun bu ben kafama takmıorum takınca çok fazla detay var mesela ben her oyunda bir illuminati görüyorum özellilikle +18 olanlarda.

Connor' ın 5 yaşında olduğu görseller hariç diğerleri gayet mümkün, zira Türkiye' de yaşamadıkları için genç kalabilmişlerdir. 😅
Hocam keşke o konuya parmak basmasaydınız :D

Haklısınız hocam oyun bu ben kafama takmıorum takınca çok fazla detay var mesela ben her oyunda bir illuminati görüyorum özellilikle +18 olanlarda.
Açıkçası ben hiç denk gelmedim fakat merakda ettim. Örnek verebilir misiniz hatırlıyorsanız ?

Connor 1756'da doğuyor hocam, ilk fotoğraf ise oyunun 1769'deki kısmından. 5 yaşında değil yani, 13 yaşında.
5 4 yaşında olduğu hali saklambaç oynadığımız ve köyün yakıldığı kısımda. Daha sonra 9 yıl atlanıyor ve 1769'da fotoğraftaki 13 yaşındaki halini oynuyoruz. Suikastçi eğitimi bittiğinde ve cübbesini aldığında 18 yaşında, ve son Dizi'ye kadar geçen zamanda 27 yaşına geliyor.

Son düzenleme:
Connor 1756'da doğuyor hocam, ilk fotoğraf ise oyunun 1769'deki kısmından. 5 yaşında değil yani, 13 yaşında.
5 yaşında olduğu hali saklambaç oynadığımız ve köyün yakıldığı kısımda. Daha sonra 9 yıl atlanıyor ve 1769'da fotoğraftaki 13 yaşındaki halini oynuyoruz. Suikastçi eğitimi bittiğinde ve cübbesini aldığında 18 yaşında, ve son Dizi'ye kadar geçen zamanda 27 yaşına geliyor.
Benim koyduğum fotoğraf 5 yaşında ki versiyonunu sanıyordum. Ama yinede baktığımızda 13 yaş içinde büyük :D

5 yaşında olduğu hali saklambaç oynadığımız ve köyün yakıldığı kısımda. Daha sonra 9 yıl atlanıyor ve 1769'da fotoğraftaki 13 yaşındaki halini oynuyoruz. Suikastçi eğitimi bittiğinde ve cübbesini aldığında 18 yaşında, ve son Dizi'ye kadar geçen zamanda 27 yaşına geliyor.
Tam olarak fotoğraflar hangi diziden bilemediğim için böyle bir hata yapmış oldum ama yinede yaşıyla uyumlu değil bence.

Geri
Yukarı