Assassins Creed Syndicate 0xc000007b hatası

GuArDiAn55

Kilopat
Yer
Bursa
Hatayı aldıktan sonra internette çözümünü araştırdım. DLL dosya paketleri paylaşılmış, system32 ve syswow64 klasörüne atın geçer dediler. Attık. Geçmedi. Recep Baltaş'ın konusunu gördüm fakat Dependecy Walker programını çalıştırınca resimdeki hatayı veriyor. F1 tuşuna basıp yardım kısmından çözeyim dedim İngilizcem yetmedi. Oyunu defalarca kaldırıp yeniden kurdum. Uplayden yeniden indirdim fayda etmedi. Oyunu kurduğum bilgisayarı da yeni aldım. eksik olan DLL dosyalarının olması çok olasıydı. Şimdi attığım Dll dosyaları ile dahada berbat hale geldi. sahip olduğum internet bağlantısı biraz yavaş olduğu için(türk telekom selam kardeşim.) DirectX, net framework vs programları tek tek indirip yüklemeye üşendim. Günlerimi alacaktı. Bu yanlış DLL dosyalarını temizlemenin tek yolu format mı?

İşletim sistemi Windows 10 64 bit.

ekleme:tüm diskleri biçimlendirip format attım. vcreditsin tüm sürümlerini yükledim. directx web installer ile aynı şekilde directx in tüm sürümlerini yükledim. sorunum çözüldü. internetteki sorun çözümleri dll dosyalarını çorba yapıyor resmen. derhal kaldırılması yönünde birkaç video sahibine mesaj attım. sayın bu mesajı okuyan kullanıcı lütfen dll dosyası eksik hatası çözümü adı altında dll dosyasını indirtip ctrl+c, ctrl+v kombinasyonunu kullandırtan tüm makale, video, vb. mesaj atmanız ve kaldırtmanız.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    67,7 KB · Görüntüleme: 125
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı