Çözüldü Assassin's Creed Syndicate açılmıyor | 0xc0000005

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

sarrowfang0

Centipat
Ben 23 Mayıs'ta oyunu satın aldım "press the any button"dan sonra yaklaşık 2-3 saniye içinde donup hiçbir hata vermeden kapanıyor. Ubisoft destekten yardım aldım aldım ve dediklerinin hepsini yaptığım halde aynı sorunu yaşıyorum.

Windows 10 Home Single Language 64-Bit Intel(r) Core(tm) i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz (8 CPUs), ~2.8GHz 16384MB RAM ve GTX1060 kullanıyorum.

Çözüm
McAfee geçici olarak kapatıp ya da kaldırıp tekrar dener misin? DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar yükledin mi?
Kesin olmamakla birlikte sırasıyla:
  • NVIDIA sürüclerinde sorun var gibi. Son sürüm yüklü ama epey bir kalıntı vara benziyor. DDU ile kaldır ve temiz kurulum yap, dene. Durumdan haberdar et.
  • Tobii Eye kaldır, dene.
Sorun devam ederse tekrar rapor al.

C:\Windows\System32\msvcr100.dll
C:\Windows\System32\msvcp100.dll

Kontrol edilecek.

@Emre C

Son düzenleme:
Kesin olmamakla birlikte sırasıyla:
  • NVIDIA sürüclerinde sorun var gibi. Son sürüm yüklü ama epey bir kalıntı vara benziyor. DDU ile kaldır ve temiz kurulum yap, dene. Durumdan haberdar et.
  • Tobii Eye kaldır, dene.
Sorun devam ederse tekrar rapor al.

C:\Windows\System32\msvcr100.dll
C:\Windows\System32\msvcp100.dll

Kontrol edilecek.

@Emre C

Tobii Eye nedir bilgisizliğimi mağdur görün :)

Temizleyip tekrar yükledim ve aynı sorun oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod:
svchost (14088,R,98) TILEREPOSITORYS-1-5-18: C:\WINDOWS\system32\config\systemprofile\AppData\Local\TileDataLayer\Database\EDB.log günlük dosyası açılırken -1023 (0xfffffc01) hatası oluştu.

Hatalı uygulama adı: ACS.exe, sürüm: 0.0.0.0, zaman damgası: 0x5e871337
Hatalı modül adı: ACS.exe, sürüm: 0.0.0.0, zaman damgası: 0x5e871337
Özel durum kodu: 0xc0000005
Hata uzaklığı 0x0000000001c6e60b
Hatalı işlem kimliği: 0x28a8
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d633a754eab0bb
Hatalı uygulama yolu: D:\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin's Creed Syndicate\ACS.exe
Hatalı modül yolu: D:\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin's Creed Syndicate\ACS.exe
Rapor kimliği: 5d7d2fd9-9520-42cc-8382-b39c19dc4aec
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Son düzenleyen: Moderatör:
McAfee geçici olarak kapatıp ya da kaldırıp tekrar dener misin? DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar yükledin mi?

Aynen DDU ile silip tekrardan yükledim NVIDIA'yı.

McAfee kaldırıp tekrar denedim ve oldu. Oyun açılıyor artık oynayabilirim çok teşekkür ederim size :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı