Assassin's Creed Syndicate açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Whmt

Centipat
Dün assassin's Creed indirime girdiğinde oyunu alıp hemen yüklemiştim fakat bugün oyunu UPlay'den açtığında oyun açılmıyor hata veriyor. Oyunu yerel disk C'ye değil Harddisk'e kurdum. Nasıl oyunu açabilirim? Başka kişilerin konularına da baktım fakat hiçbiri olmadı.

Dün assassin's Creed indirime girdiğinde oyunu alıp hemen yüklemiştim fakat bugün oyunu UPlay'den açtığında oyun açılmıyor hata veriyor. Oyunu yerel disk C'ye değil Harddisk'e kurdum. Nasıl oyunu açabilirim? Başka kişilerin konularına da baktım fakat hiçbiri olmadı.
İlk önce oyun zaten ücretsiz dağıtıldı keşke para ile almasaydiniz. Hatanın ne olduğunu detaylı bir şekilde paylaşın

Ne hatası veriyor biraz daha bilgi verirseniz yardımcı olabiliriz.
Download yazısının altında located var ona basıyorum oyunun yüklü olduğu klasöre yönlendiriyorum fakat oyun bulunamadı eknik destekten yardım isteyebilirsiniz diyor İngilizce olarak
İlk önce oyun zaten ücretsiz dağıtıldı keşke para ile almasaydiniz. Hatanın ne olduğunu detaylı bir şekilde paylaşın
Ben de ücretsiz yükledim indirime girdi derken Kastım oydu

Yönetici olarak çalıştırıp dene. Ben yaptım açılmadı ama benim ekran kartı desteklemiyor o yüzden, sende açılacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı