Assassins Creed Syndicate düşük CPU ve RAM kullanımı

Ryden07

Hectopat
Merhaba ben geçen gün assassins Creed Syndicate indirdim ama saçma sapan bir şekilde kasıyor. CPU kullanımı %10 GPU kullanımı %9 RAM kullanımı %98 ve tüm RAM'i sömürüyor. Hepsini kullansa kasmayacak bir bilginiz var mı? Ve kendi kendine görev yöneticisinde önceliği yüksek olarak atıyor.
Sistem;

R3 2200G
RAM 8 GB 2666MHz
A320 Pro-m. 2 V2
APU kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oncelikle Apu sistemler Ram frekans ve miktarini yuksek tutmanizi ister. Ayrica Apu sistemler daha cok basit oyunlara yoneliktir. Bu nokta da yapmaniz gerekenler Ram ilavesi, ekran karti eklenmesi olacaktir. Tabi duzgun bir oyun oynama deneyimi yasamak istiyorsaniz. Diger turlu oyun ayarlarini dibine kadar dusurup bir nebze oynanabilir kilabilir bir ihtimal.

Oncelikle Apu sistemler Ram frekans ve miktarini yuksek tutmanizi ister. Ayrica Apu sistemler daha cok basit oyunlara yoneliktir. Bu nokta da yapmaniz gerekenler Ram ilavesi, ekran karti eklenmesi olacaktir. Tabi duzgun bir oyun oynama deneyimi yasamak istiyorsaniz. Diger turlu oyun ayarlarini dibine kadar dusurup bir nebze oynanabilir kilabilir bir ihtimal.
Sence ekran kartı ile ssd mi alayım yoksa ekran kartı ile ram 16gb 2666mhz olacak.
Ekran kartını RX570 düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5,3 KB · Görüntüleme: 48
Disk kullanimi %100 se bir yerlerde sorun var. Bu kadar yuksek olmamali. Onun haricinde bana kalirsa ssd sonra da alinabilir. O sebepten ekran karti ve ram daha mantikli.
Disk kullanimi icin driverlarinizi ve BIOS unuzu guncelleyin. Gereksiz programlari kaldirin. Kablolarin duzgun tam temas edecek sekilde takildigina emin olun cunku normal gelmedi bu durum bana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı