Çözüldü Assassin's Creed Syndicate oyundan atma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nedenkiabi

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Oyunu indirimde iken satın aldım ve hemen yükledim türkçe yamasını yapıp oyuna giriş yaptım. Görev bittikten sonra oyundan atmaya başladı her görevin sonunda oyundan atıyor türkçe yamadan dolayı kaynaklandığını düşündüm ve türkçe yamasını kaldırdım. Oyunu orjinal eski haline getirdim ama ne yazık ki problem hala devam ediyor. Görev sonlarında oyundan atıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediğiniz işlemi daha öncesinde zaten yapmıştım ama ne yazık ki bir faydası olmadı TR yamadan kaynaklanıyorsa eğer TR yamayı kaldırdım oyunu tekrar kurdum bütünlüğü doğruladım ama bir çözüme ulaşamadım :/
Oyunda olan bir sorundan dolayı bu problem yaşanıyordu güncelleme ile çözüldü. Konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı