Çözüldü Assassin's Creed Unity 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fakemonio

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Assassin's Creed Unity oyununu indirdikten sonra açmaya Steam üzerinden açmaya çalıştım ama başlatılıyordan sonra açılmadı bende dosya konumuna gidip exe dosyası ile açmayı denedim ancak bu sefer de 0xc000007b hatası aldım. Bu hatayı daha önce de almıştım ama çalıştıramadığım için oyunu silmiştim ancak bu oyunu silmeye niyetim yok.

Aşağıda bağlantısını verdiğim videodaki adımları izleyerek rapor oluşturun ve paylaşın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıda bağlantısını verdiğim videodaki adımları izleyerek rapor oluşturun ve paylaşın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır hemen yapıp paylaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl oldu bilmiyorum ama Runtime indirince oyunu tekrar açmayı denedim ve Uplay açıldı.

Oyun açıldı şaka gibi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun açıldı şaka gibi :D

d3dx9_43.dll dosyası kaynaklı 0xc000007b hatası alıyordunuz muhtemelen, internetten indirip System32 veya SysWOW64'e attınız diye tahmin ediyorum. Sonradan silindi veya sildiniz, DirectX Runtime ile kurunca sorun çözüldü.

Geri
Yukarı