Assassin's Creed: Unity alınır mı?

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Odyssey oynamıştım bir süre önce başka AC oyunlarını da denemek istiyorum fakat Origin çok bayık geldi tema itibarıyla. O yüzden şu an 20 TL olan Unity'i denemek istiyorum alınır mı?

Origin ile dövüş sisteminin değiştiğini biliyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unityi 800x600de pixel pixel kasa kasa oynamama rağmen çok sardı. Gerçekten güzel bir oyun.
Ben unity oynadıktan sonra black flag gibi oyunları hiç oynayamamıştım çünkü grafikleri kötü gibi gelmişti.

Odyssey oynamıştım bir süre önce başka AC oyunlarını da denemek istiyorum fakat Origin çok bayık geldi tema itibarıyla. O yüzden şu an 20 TL olan Unity'i denemek istiyorum alınır mı?

Origin ile dövüş sisteminin değiştiğini biliyorum bu gerçekten

Alinmaz.Syndicate daha iyi hocam.
Hocam synditace asla alınmaz bence. Origins bile ondan iyi.

Unity'i oynamadım fakat ilk çıktığı zamanlar izlemiştim, çok hoşuma gitmişti. Buglar düzeldiyse eğer alınabilir. Unity'den hemen sonra Syndicate çıkmıştı galiba, pek ses getirmedi fakat bence çok güzel oyundur ona da bakabilirsiniz.

Kafa yapını hiç bozmadan önce unity sonra syndicate oyna bana göre benzer oyunlar. Hikayenin devamı değil ama devamı gibi düşünüp oynayınca iyi oluyor.

Unity'i oynamadım fakat ilk çıktığı zamanlar izlemiştim, çok hoşuma gitmişti. Buglar düzeldiyse eğer alınabilir. Unity'den hemen sonra Syndicate çıkmıştı galiba, pek ses getirmedi fakat bence çok güzel oyundur ona da bakabilirsiniz.
Düzeldi buglar hocam.

Geri
Yukarı