Assassin's Creed Unity E3 Trailer Müziği

Connor

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar,
Bildiğiniz gibi E3 2014'te oyunların tanıtımları , oynanış videoları gösterildi ve ortaya gerçekten güzel şeyler çıktı. Ben en fazla Assassin's Creed Unity'ın ve The Division'un tanıtımı beğendim. Ubisoft gerçekten güzel tanıtımlar yapıyor. Konuyu başka yöne çekmeden konuya dalalım. Baya bir Türk izlemiş o tanıtımı ve müzik ne diye sormuşlar. Yabancı arkadaşlar farklı farklı müzikler söylemişler. Bende burada o müziği paylaşıyorum. Sizi bu süper şaheserle baş başa bırakıyorum. ( Müzik baya baya sağlam. Tanıtımı izleyen bilir. )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyrun arkadaşlar Assassin's Creed Unity ilk 16 dakika.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Gerçekten de size hak veriyorum.Ben Assassin's Creed 4 (Black Flag)Trailer'ini izlemiştim bilgisayarda.Babama gösterdiğimde babam bunu oyun videosu olduğun anlamamıştı.Çünkü oyunun grafikleri çok gerçekçi :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı