Assassin's Creed Unity Görev İptal Etme

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Yanlışlıkla Dead Kings DLC görevine girdim ancak seviyem düşük ve uğraşmak istemiyorum ne yaptıysam iptal edemedim bu görevi, nasıl iptal edebiledeğimi bilen var mı?

Görevi iptal etmenize gerek yok. Menüden ana hikaye moduna dönerek DLC'den ayrılabilirsiniz. Oyun; kaldığınız yerden devam edecektir.

DLC haritasından ayrılmak istiyorsanız haritadaki işaretli olan noktaya giderek, at arabasına binip normal hikaye moduna dönmeniz gerekiyor.

20190423145212_1.jpg

Normal hikaye modundan ayrılıp tekrar DLC haritasına gitmek isterseniz, işaretlediğim konuma yaklaşın;

20190423144955_1.jpg

sonrasında ise "F" yazan simgeye gidip orada bulunan at arabası ile seyahat ederek tekrar DLC haritasına ulaşabilirsiniz;

20190423145002_1.jpg

Son düzenleme:
Benimde şöyle bir problemim oldu yardımcı olursanız sevinirim. Ben dead kings dlc sindeki tüm nostradamus bilmecelerini bitirdim ancak görev ödülü olan kılıcı alamadım. son görevi datadan silip yapsam acaba düzelir mi ? yada baska bir çözüm önerebilcek varmı ?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı