Assassin’s Creed Unity Sistem Gereksinimleri Onaylandı!

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 796
PC kitlesinin çoğunluğu mahrum kalacak bu oyundan. Bu kadar sistem çok fazla en az 3000 TL gözden çıkarmak gerek rahat oynayabilmek için.

Yok artık. Minimum GTX 680 mi istiyor oyun? Yalan olamaz mı diyeceğim ama kendi sitesinde yayınlamışlar. Bu kadar fazla olacağını tahmin etmiyordum.

Aman tanrım didim! Ben bu oyunu hangi sistemde oynayacağım! Anlaşılan o ki PS 4 ya da 3 tek çare. Bu oyunu ful ayarda oynamak için yüksek bütçeli bir sistem gerek.

O değil de benim arkadaşım daha 1 ay olmadı GTX 770li 4.500'lük bir sistem topladı. Kafası rahattı ben daha 2 sene bütün oyunları ful ayar açarım diye. Hatta ben o sisteme GTX 780 alması için o kadar ısrar ettim ki... Sonradan diğerlerini upgrade edersin demiştim. Yine benim dediğime döndü.

Crysis 3'te grafiğin en alası var, adamlar ortalama ayarlar için
- Dört çekirdekli işlemci
- 4GB bellek
- Nvidia ve Intel tabanlı sistemler için örnek;
- Nvidia GTX 560 ve Intel Core i3-530
- AMD tabanlı sistemler için örnek;
- AMD Radeon HD5870 ve AMD Phenom II X2 565
istiyor.
Bunlar neyin kafasındalar.
Sanırsın uzay grafiği var!

Ubisoft yine optimazyon özürlülüğü yaparsa sitem farketmez ayrıca gtx 680 fazla olmuş inşallah gtx 770 ile düzgün performans oynayabilirim.

Bu seriyi oynamayı çok seviyordum. En az bu oyunu 1.5 sene oynayamam yeni bilgisayar almam lazım. O zamana kadarda Ubisoft'un hızına yetişmek zor kim bilir Assassin's 6 falan filan çıkar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı