Çözüldü Assassin's Creed Unity yanıt vermiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bomberr

Decapat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den satın aldım. Oyuna girdim. Başta biraz oynadım. Ara verdim. Oyuna tekrardan girince Assassin's Creed Unity yanıt vermiyor hatası ile karşılaştım. Bu oyunu oynamak istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Neredeyse 4 gündür uğraşıyorum. Arkadaşım korsan yüklediği halde oynayabiliyorken ben para verdiğim şeyi açamıyorum.

Ekran Görüntüsü (7).png

Çözüm
Sistemim.
RX6600.
Ryzen 5 5600G.
16 GB RAM 3.9MHz

Silip yükleyin veyahut dosyaları kontrol ettirin Steam'e çok klişe bir yöntem ama bazen çalışıyor. Genelde Ubisoft eski oyunlarına güncelleme atıp bozuyor bir şekilde her AC oyununu oynayıp bayılmış biri olarak söylüyorum eğer bir şekilde ana menüsüne falan gelebilirseniz oyunun çözünürlüğü düşürmeyi deneyin AC Ll'de de vardı zamanında aynı sorun öyle çözülüyordu. Yoksa da Steam AC Unity topluluk kısmını kontrol edin orada oluyor çözümleri.

Beni dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Sağ olun.

Silip yükleyin veyahut dosyaları kontrol ettirin Steam'e çok klişe bir yöntem ama bazen çalışıyor. Genelde Ubisoft eski oyunlarına güncelleme atıp bozuyor bir şekilde her AC oyununu oynayıp bayılmış biri olarak söylüyorum eğer bir şekilde ana menüsüne falan gelebilirseniz oyunun çözünürlüğü düşürmeyi deneyin AC Ll'de de vardı zamanında aynı sorun öyle çözülüyordu. Yoksa da Steam AC Unity topluluk kısmını kontrol edin orada oluyor çözümleri.

Maalesef olmadı.

Ekran kartım güncel değilmiş. Onu güncelledim oldu yani. Yine de ilgilendiğiniz için sağ olun.
Oyunu Steam'den satın aldım. Oyuna girdim. Başta biraz oynadım. Ara verdim. Oyuna tekrardan girince Assassin's Creed Unity yanıt vermiyor hatası ile karşılaştım. Bu oyunu oynamak istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Neredeyse 4 gündür uğraşıyorum. Arkadaşım korsan yüklediği halde oynayabiliyorken ben para verdiğim şeyi açamıyorum.

Eki Görüntüle 1877560

Silip yükleyin veyahut dosyaları kontrol ettirin Steam'e. Çok klişe bir yöntem ama bazen çalışıyor. Genelde Ubisoft eski oyunlarına güncelleme atıp bozuyor. Bir şekilde her AC oyununu oynayıp bayılmış biri olarak söylüyorum. Eğer bir şekilde ana menüsüne falan gelebilirseniz oyunun çözünürlüğü düşürmeyi deneyin. AC Ll'de de vardı zamanında aynı sorun öyle çözülüyordu. Yoksa da Steam AC Unity topluluk kısmını kontrol edin. Orada oluyor çözümleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim.
RX6600.
Ryzen 5 5600G.
16 GB RAM 3.9MHz

Beni dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Sağ olun.

Maalesef olmadı.

Ekran kartım güncel değilmiş. Onu güncelledim oldu yani. Yine de ilgilendiğiniz için sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı