Assassin's Creed Valhalla 1.5.2 Türkçe yama çıkacak mı?

Normal kurarak deniyorum olmuyor. Masaüstüne klasör açıp belirtilen dosyaları kopyalayıp yamayı kurup daha sonra oyunun klasörüne atıyorum yine olmuyor. Oyun her seferinde İngilizce açılıyor.
Yama kurmuyosunki bu son paylaşılanda. Sadece dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyala yapıştır yapıyorsun ve türkçe oluyor. Oyunun dosyalarını doğrula diyip sadece kopyala yapıştır yap olmasi lazım.

Yama kurmuyosunki bu son paylaşılanda. Sadece dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyala yapıştır yapıyorsun ve türkçe oluyor. Oyunun dosyalarını doğrula diyip sadece kopyala yapıştır yap olmasi lazım.
Son paylaşılandan kastınız buysa nasıl kurulum yok?
Yama çalışıyor bilginize (laptopta da çalışıyor) buradan indirebilirzsiniz https://cdn.discordapp.com/attachme...6/999366656058990602/MC_Yama_Yukleyici_V3.rar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bundan bahsediyorum
Buradaki dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine aktarınca oyun Türkçe oldu. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı