Assassin's Creed Valhalla 1.5.2 Türkçe yama çıkacak mı?

Normal kurarak deniyorum olmuyor. Masaüstüne klasör açıp belirtilen dosyaları kopyalayıp yamayı kurup daha sonra oyunun klasörüne atıyorum yine olmuyor. Oyun her seferinde İngilizce açılıyor.
Yama kurmuyosunki bu son paylaşılanda. Sadece dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyala yapıştır yapıyorsun ve türkçe oluyor. Oyunun dosyalarını doğrula diyip sadece kopyala yapıştır yap olmasi lazım.

Normal kurarak deniyorum olmuyor. Masaüstüne klasör açıp belirtilen dosyaları kopyalayıp yamayı kurup daha sonra oyunun klasörüne atıyorum yine olmuyor. Oyun her seferinde İngilizce açılıyor.
aynen dostum bende denedim olmadı malesef

Bilemiyorum makine çeviri yaması çalışıyor bende

Son paylaşılandan kastınız buysa nasıl kurulum yok?

Buradaki dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine aktarınca oyun Türkçe oldu. Teşekkürler.

oyunun 1.6.0 güncellemesi 2 ağustosta geliyormuş 3 ayda onun yaması için bekleriz hadi herkese hayırlı işler..

Geçmiş olsun beyler güncelleme geldi ve oyun gitti bende bi kaç ayda onu bekleriz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…