Assassin's Creed Valhalla 1.5.2 Türkçe yama çıkacak mı?

Valhalla Complete Edition'ı dün Epic Games'den satın aldım. Sürümü v1.5.2 imiş. Oyun indikten sonra kurulduğu konumdaki klasörü yedekleyip v1.5.1 için yapılan TR yamayı antivirüsü devre dışı bırakıp yükledim. Oyunu Acvalhalla_tr.exeden açtım. Hiçbir sorun olmadan Türkçe olarak oynayabildim. Sanırım DLC'ler de Türkçe.

Demem o ki 1.5.1'in TR yaması 1.5.2 için de çalışıyor. En azından bende çalıştı.

Kullandığım TR yamayı şuradan edindim: Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities

Linke tıklayınca sunucuya gitmiyor bir daha link atabilir misiniz?

Valhalla Complete Edition'ı dün Epic Games'den satın aldım. Sürümü V1.5.2 imiş. Oyun indikten sonra kurulduğu konumdaki klasörü yedekleyip V1.5.1 için yapılan TR yamayı antivirüsü devre dışı bırakıp yükledim. Oyunu Acvalhalla_tr.exeden açtım. Hiçbir sorun olmadan Türkçe olarak oynayabildim. Sanırım DLC'ler de Türkçe.

Demem o ki 1.5.1'in TR yaması 1.5.2 için de çalışıyor. En azından bende çalıştı.

Kullandığım TR yamayı şuradan edindim: Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities

Ben denedim de oyun çöküp kalıyor.

Animus ekibi 20 gün önce kapanacağını açıkladı ve şu ana kadar yaptıkları çevirileri ücretsiz bir platform üzerinden herkesin ulaşabileceği şekilde yayınlayacaklarını söylediler. Beklersen güncel yamaya ulaşabilirsin ama bu ne zaman olur belli değil. Çünkü ne yapacakları belli değil gibi bir anda kapatmaktan vaz geçebilirler.
Servis politikalarını eleştiriyordum ama üzücü olmuş. Sistemleri çok sürdürülebilir değildi.

Vakitleri olmadığını söyleyerek kapatıyorlar ama tam da bilgim yok sitelerinde yazan o.
Ne vakti hocam, insanlar aylık para veriyor sisteme. Siz hiç bu şekilde abonelik olan bir sistemin vakit olmadığı için kapandığını gördünüz mü? Bu yamalar ücretsiz yayınlanacaksa aydan aya ödeyenler ne olacak mesela. Bilmiyorum bence saçma bir durum, servis çok sürdürülebilir değildi bence.

Ne vakti hocam, insanlar aylık para veriyor sisteme. Siz hiç bu şekilde abonelik olan bir sistemin vakit olmadığı için kapandığını gördünüz mü? Bu yamalar ücretsiz yayınlanacaksa aydan aya ödeyenler ne olacak mesela. Bilmiyorum bence saçma bir durum, servis çok sürdürülebilir değildi bence.

Hocam sanırım aylıklar yalan oldu yıllıklarında parası iade edilecek imiş.

bence onlar yama felan yayınlayamaz aynı soruları ben sordum aynı cevapları aldım ay sonu dediler ay sonu geldi dedim ki 31'ini mi beklemek gerek illa ay sonu için yani sonra bana verdikleri cevap daha belli değile döndü :D

Yeni konular

Geri
Yukarı